2733
2739
عنوان

خانومای اصفهانی حالا عاقایونم بیاید😡😡😡

| مشاهده متن کامل بحث + 225 بازدید | 30 پست

جواب بی ادبی دارم بگم قطع کاربری میشم😄

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بگو من آدمی روکه راجب یه قومیت اینجوری حرف میزنه 

رو اصلا در سطح خودم نمیدونم که بخوام باهاش بحث کنم 

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   
خب میگفتی بهش اصفهانیاچیکارت کردن اینهمه دلت خونه ؟؟

هخخخ گفتم عزیزم دور ازجونت گداکه نیسی اومدی گدایی پول ندادیم بیا اصن اصفهان کاستم بیار پولدارشو فلاکه بلاکم کرد😐

تیکرم برای لاغرشدنم تا مهرماه من میتواااانممممممممم به وزن ۶۰ کیلویم برسم میتووووووونم😍😎😘
2731
بگو اونی که این حرف زده از نعمت شعور بی بهره مونده،غیر مستقیم بهش میگی بی شعور😁

جواب خوبیه😍

تیکرم برای لاغرشدنم تا مهرماه من میتواااانممممممممم به وزن ۶۰ کیلویم برسم میتووووووونم😍😎😘

والا منم نمیفهمم چه دشمنی با اصفهانیا دارن. بخدا من خودم هیچ جا یک ریال تخفیف نمیگیرم بعضی جاها خود فروشنده مثلا میگه ۵ تومنم برات تخفیف زدم تشکر میکنم. بعد یه بار تو اتوبان قم تهران رفتم سوپر مارکت چیز بخرم فروشنده داشت با یکی دیگه بحث میکرد. گفت اگه اصفهانی نیستی نمیدونم چی 😁 اگه اصفهانی هستی اصلا من فروشنده نیستم

منم بهم برخورد خریدمو گذاشتم اومدم بیرون مردک بی ادب

2740
هخخخ گفتم عزیزم دور ازجونت گداکه نیسی اومدی گدایی پول ندادیم بیا اصن اصفهان کاستم بیار پولدارشو فلاک ...

عععع چه جوابی دادی خودت اینقدحاضرجوابی بعدازمامیپرسی👏👏

لطفالایک نکنید،ممنون
والا منم نمیفهمم چه دشمنی با اصفهانیا دارن. بخدا من خودم هیچ جا یک ریال تخفیف نمیگیرم بعضی جاها خود ...

واااای اینو نگو مغازه دارای بین شهری تا میپرسی قیمتشو میگه اصفهانی مگه نه

من از خوده اصفهانیا هم شنیدم که از خودشون بد میگن همه جا آدم خوب و بد داره اما اصفهانیا  شیشه خورده دارن اکثرا

خواننده و کاربرقدیمی 😊وقتی میخندی، عشق کوچکترین اتفاقی ست که می افتد... 😍h❤e                                                هر که حاجات خود از غیر خدا می طلبدچون گداییست که حاجت ز گدا می طلبد💫
عععع چه جوابی دادی خودت اینقدحاضرخوابی بعدازمامیپرسی👏👏

😁والا

من از خوده اصفهانیا هم شنیدم که از خودشون بد میگن همه جا آدم خوب و بد داره اما اصفهانیا  شیشه خ ...

عزیزم منم اصالتا اصلا اصفهانی نیستم اما ازاین تیکه پرونیا متنفرم خیلی 

عزیزم منم اصالتا اصلا اصفهانی نیستم اما ازاین تیکه پرونیا متنفرم خیلی 

ویییشششش خیلی هم رو مخ . منم اصفهانی تیستما  اما  چون اینجا بزرگ شدم  غیرتیم روش . خوشم نمیاد حرف خساستشون بزنن. اما حقیقتن بعضی اصفهانیا بدجنسن . اینو هم میدونم ک همه جا خوب بد داره 

2706