2733
2739

؟

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بالش طبی بگیر

زندگی شطرنج دنیا و دل است.. قصه ی پر رنج صدها مشکل است.. شاه دل کیش هوسها می شود.. پای اسب آرزوها در گل است.. فیل بخت ما عجب کج می رود.. در سر ما بس خیالی باطل است.. ما نسنجیده پی فرزین او..غافل از این که حریفی قابل است.. بادل صدیق ما او حیله ها..  دارد و از بازیش دل غافل است.. مهره های عمر من نیمش برفت..  مهره های او تمامش کامل است....‌‌

آهان یعنی فقط از بالشه؟

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
2738
بالشت مناسب انتخاب کن  من که بالشم نرمه...ارتفاشم مهمه نحوه درست خوابیدن تو نت سرچ کن

ممنون

بالش طبی بگیر

برند خوب میشناسی قیمتاش چجوریه؟

برند خوب میشناسی قیمتاش چجوریه؟

برند خوب که خارجیه البته ایرانی هاش هم بد نیست بستگی به این داره چقدر میخوای خرج کنی ولی حتما قبل خرید همونجا تست کن با ارتفاع بالش ونرمی یا سفتیش مشکلی نداشته باشی

زندگی شطرنج دنیا و دل است.. قصه ی پر رنج صدها مشکل است.. شاه دل کیش هوسها می شود.. پای اسب آرزوها در گل است.. فیل بخت ما عجب کج می رود.. در سر ما بس خیالی باطل است.. ما نسنجیده پی فرزین او..غافل از این که حریفی قابل است.. بادل صدیق ما او حیله ها..  دارد و از بازیش دل غافل است.. مهره های عمر من نیمش برفت..  مهره های او تمامش کامل است....‌‌
برند خوب که خارجیه البته ایرانی هاش هم بد نیست بستگی به این داره چقدر میخوای خرج کنی ولی حتما قبل خر ...

یعنی بخوابم😧😳چجوری تست کنم؟

2706