2737
2739
برات صلوات فرستادم توام واسم دعا کن😍😘

منم برات فرستادم عزززیزم😍😍😍😍😍

میشه برای منم صلوات بفرستین برای خوب شدن ❤زندگیم❤ دعا کنین التماس دعا دارم💚                            اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم برات صلوات فرستادم

قربونت برم منم واسه تو فرستادم

اللهم صل علی محمد و ال محمد

فاذا قضی امرا فانما یقول له کن فیکون❤👈اگر خداوند اراده کند همه ی غیر ممکن های زندگی ممکن میشود😍❤
2731
کووووووووووووووووووووووو کووووووووووووووووووووووو کووووووووووووووووووووووو کووووووووووووووووووووو ...

جای هممون گفتی مرسی

آدم دروغگو حسابش پاکه چون دهنشو واکنه همه میفهمن خالی میبنده بترسین از آدم راستگو که اگه دروغ بگه حرفش سنده همه باور میکنن
قربونت برم منم واسه تو فرستادم اللهم صل علی محمد و ال محمد

خدانکنه عشقوم 

مرسی عزیزم حاجت روا بشی

میشه برای منم صلوات بفرستین برای خوب شدن ❤زندگیم❤ دعا کنین التماس دعا دارم💚                            اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم 
2738
جای هممون گفتی مرسی

وووااااااو ممنون   مدالم کو

عکس ک نذاشت حداقل ۴تا انرژی مثبت و صلوات و مهربونی رد و بدل کردیم😎😎😎😍😍😍واااالا😶😶😶😶

اره والا 😍

واقعا خیلی خنده داره استاتر میاد ی چی میپرونه هممون میریزیم تو تایپک آخرم میزاره میره ما می مونیم و کو کو 😁😁

نگاح نکن کح خیلی ساکتم بح وقتش برسح حرفای بحت میزنمکح معنیشو تو گوگل سرچ کنی:/😹🖕🏿🔞🖤⃟○━
صلوات فرستادم😍

مچکرم عشقم اینم به نیت سلامتی تو

اللهم صل علی محمد و ال محمد

فاذا قضی امرا فانما یقول له کن فیکون❤👈اگر خداوند اراده کند همه ی غیر ممکن های زندگی ممکن میشود😍❤
2706