2737
2739
عنوان

پیرو تاپیک قبل😁😁خانما بیاین یه پیشنهاد

| مشاهده متن کامل بحث + 380 بازدید | 47 پست
پیرو تاپیک شما منم میخوام ی تاپیک واسه خانمای شیرازی بزنم چون خودم مدتی تو موسسه خیریه کارمیکردم وهم ...

اخی عزیزم

خدا الهی خیرتون بده😍

بدی مکن که در این کشتزار زود زوال،به داس دهر،همان بدروی که می کاری...
تلگرام نههه پدر آدم در میاد  همینجا خوبه فعلا که مشکلی پیش نیاد.بعدا اگه همه چی روال بود گروهم ...

کارت عالی هست 

مطمعن هستم لحظه تحویل سال ۱۴۰۰من مادرم وبارها از خدا بخاطر اینکه حس مادرشدن ازم دریغ نکرده شاکرهستم الهی آمین خدایا شکرت من واسه همه منتظرا دعا میکنم شماهم واسه من دعا کنید لطفا تشکر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من چندتا لباس مجلسی دارم ...چکمه نو دارم سایز پام نیست وچندتا دیگه فردا که اومدم عکسشونو میذارم

خیلی خوبه 

بعضیاش پول میشه بعضیاش ثواب

2731
اخی عزیزم خدا الهی خیرتون بده😍

من دوست دارم خودم حضوری بهشون بدم هرچندهم وقت گیرباشه باورتون نمیشه وقتی میبرم بهشون میدم چقدر دعا گومیشن و عده ای شون هم از خوشحالی گریه میکنن

مطمعن هستم لحظه تحویل سال ۱۴۰۰من مادرم وبارها از خدا بخاطر اینکه حس مادرشدن ازم دریغ نکرده شاکرهستم الهی آمین خدایا شکرت من واسه همه منتظرا دعا میکنم شماهم واسه من دعا کنید لطفا تشکر

یبار کاپشنی دادیم ب ی اقا خیلی خوشحال شد همش دست شوهرم بوس میکرد میگفت الان ۵ساله ک نتونستم لباس زمستونه بخرم از خوشحالی ی حالی شده بود ک من گریه ام گرفت

یبار کاپشنی دادیم ب ی اقا خیلی خوشحال شد همش دست شوهرم بوس میکرد میگفت الان ۵ساله ک نتونستم لباس زمس ...

وای خدایااا

من طاقت ندارم

شب و روزم بهم میریزه اینجور موقع ها

2738
عضو کمدا شو عزیزم

رفتم دیدم

برنامه خوبیه

ولی من میگم همه چییی از قابلمه بگیررر تا لباس عروس

اونجا فقط فروشیه اینجا میشه کسی بگه میخوام ببخشم جنسم رو

2706