2733
2739
عنوان

بخیه های زایمانم باز شده😭

799 بازدید | 71 پست

بخیه های زایمانم سه تاش شل شده بود الان بخیه ها رفته ولی زخم جوش نخورده و باز موتده نمیدونم چیکار کنم.ب نظرتون جوش میخوره؟؟کسی تجربه نداره؟دکتر میترسم برم بسکه درد کشیدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چن وقته زایمان کردی ببخشید ولی موقه دسشودی ب خودت فشار نیاوری منظورم اینه رو توالت فرنگی مینشستی یا ن

میدونین خوشبخت ترین زن عالم کیه اجازه بدین خودم بگم:حوا بخاطره اینکه مادرشوهر نداره خواهرشوهرنداره جاااررری نداره وازهمه مهمتر اینکه شوهرش آآآآآآدمه🤣🤣🤣
2731
2738
چن وقته زایمان کردی ببخشید ولی موقه دسشودی ب خودت فشار نیاوری منظورم اینه رو توالت فرنگی مینشستی یا ...

یک ماهه نه تو دستشویی مشکل نداشتم روز ۴ ان ۵ ام زایمانم مهمون اومد با مرداشون مجبور بودم مثل سیخ بشینم جلوشون اونموقع فهمیدم باز شد

بخیه کنن بهتره تا اینکه که باز بمونه بعدا دردسر میشه 

دست تنهام اخه ب زور سر پاشدم دادم از بچه نگهداری میکنم باز بخیه کنم کی کارامو بکنه بچه را نگه داره خیلی ناراحتم

2706