2733
2739
عنوان

افتادگی دریچه میترال در کودکان

| مشاهده متن کامل بحث + 7056 بازدید | 34 پست
دادوهم نمیدن  مگه مشکلی داشت ک پرانول میخوره ؟ من بداسطه استزسای طولانی مدت ک داشتم دچاراریتم ...

نه ضربان قلبش خیلی بالا بود گفن باید کنترل بشه

تاد۱۰سالگی جواب میده بعد ازون تشخیص میدیم ک جراجگحی بشه یا نه

خیلی ترسیدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

علایمی داشتید شما؟

اره عزیزم من برات نوشتم 

من اخه وضعیتم فرق میکردمن خیلی استرس واضطراب داشتم ک اخرش باعث اریتمی شر

دخترتون هیچ مشکلی نخواهدداشت بنظرمن اون داروهم الکیه اللن نخوره گرچه بازبنظردکتره ولی اون یه موردعادبه مگراینکه مثل من علایم بیینه

وخدایی که بشدت کافیست
برای بچه نمیدونم ولی من به دکتر میگم میگه این که اصلا مشکلی نیست گاهی تپش قلب میگیرم که با پرانول حل ...

ممنون از لطفتون

ولی دکتر خیلی منو ترسوند

اخه ورزش میکرد بازی میکنه مشکلی نداشته شکر خدا تا حالا

وای گفت ضربانش باید زیر ۱۲۰باشه الان ۱۴۳ هستش

ناگفته نمونه بچم خیلی ترسید موقع اکو

2728
نه ضربان قلبش خیلی بالا بود گفن باید کنترل بشه تاد۱۰سالگی جواب میده بعد ازون تشخیص میدیم ک جراجگحی ...

اهاپس ضربانش بالابود

ازکجافهمبدی تومعابنه معمولی؟؟

وخدایی که بشدت کافیست
اهاپس ضربانش بالابود ازکجافهمبدی تومعابنه معمولی؟؟

نه توی معاینه معمولی دکتر گفت ی صدای اضافه میشنوم ببرین‌اول اکو بعد بیارین

اونروز ک بردم‌عذر میخام‌استفراغ و اسهال داشت بعد ک بردم اکو گفتن اره دریچه میترتلش هستش

فقط اینکه ۵ساله زیر نظر همین دکتره نمیدونم چرا قبلش شک نکرده بودن

گفت بزرگتر ک‌میشه قلب بزرگ‌میشه صداش بیشتر میشه

ممنون از لطفتون ولی دکتر خیلی منو ترسوند اخه ورزش میکرد بازی میکنه مشکلی نداشته شکر خدا تا حالا ...

وا چرا ترسونده بعضی از دکترا خودشون بمب استرسن اگه دکتر خوبی نیست دفعه بعد ببر پیش دکتر بهتر ارامش دکتر خیلی تاثیر داره بچه اون موقع هم دچاره هیجان شده حتما تپش قلبش بالا رفته کلا سعی کن خودت اروم باشی بچه بیشتر به مادر نگاه میکنه 

عزیزم اگه تپش قلبشم بالا باشه با پرانول کنترل میشه دیگه من خودم بالی صد بود الا ن حدود ۷۰ و ۸۰ با پرانول 

اکو هم چیز خاصی نیست همون سونو دیگه بلاش به دور باشه نگران نباش

2738
خیلی نگرانم الان پرانول مصرف میکنه

منم دارم، مشکلم فقط تپش قلبه که دو دوره ایندرال ۱۰ مصرف کردم بهتر شدم، دکتر گفت استرس نداشته باش، تو بارداریتم زیاد فعالیت نکن که ضربانت بره بالا، همین...

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
2706