2733
2739

استارتر اضافه وزنت کمه اراده کن و شروع کن بزودی یه خانوم لاغر خواهی بود و اینجا تاپیک موفقیتت رو می‌زنی 🙌🏻

سخت است آزاد کردن نادان هایی که زنجیر خود را میپرستند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منظورم مرغ من کم مصرف میکنم بخاطر اینکه میگن هورمون میزنن تا زودتر بزرگ شه

اینا الکیه عزیزم.میدونین قیمت یه امپول هورمونی چنده؟؟ده برابر قیمت مرغ درمیاد.فقط بدیش انتی بیوتیکی که به مرغا میدن چون تلفات ندن.

استارتر اضافه وزنت کمه اراده کن و شروع کن بزودی یه خانوم لاغر خواهی بود و اینجا تاپیک موفقیتت ر ...

مرسی عزیزم یا مدت حسابی داشتم رژیم میگرفتم وخوب هم پیش میرفتم هی اطرافیان گفتن تو که قصد بارداری داری ودوباره چاق میشی بزار بچه بیاری بعد لاعر کن اینقدر شنیدم که دوباره رهاش کردم برنامهی بارداریم هم افتاده برا بعد از عید ومن موندم یه نبم تنهی پایین گنده

2738
هزینه داره؟؟

پس چی خیرات اموات رژیم میدن؟؟؟ ☹️

هردوره اش ۲۱ روزه ست ۶۰تومنه ولی شنیدم خیلیانتیجه خوب گرفتن

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
یه رژیم خوشمزه پر از گوشت سرخ شده و سبزیجات 

البته نباید هر ادمی این رژیمو بگیره عزیزم.مثلا کسی که شیر میده اصلا این رژیم مناسبش نیست.چون تو زمان شیردهی بدن در حالت کتونی قرار میگیره این رژیم و رژیم اتکینز هم بدن رو شدیدا کتونی میکنه و ممکنه بسیار خطرناک باشه

مرسی عزیزم یا مدت حسابی داشتم رژیم میگرفتم وخوب هم پیش میرفتم هی اطرافیان گفتن تو که قصد بارداری دار ...

انفاقا قبل از بارداری باید لاغر کرد تا بارداری راحتی رو داشته باشی

البته نباید هر ادمی این رژیمو بگیره عزیزم.مثلا کسی که شیر میده اصلا این رژیم مناسبش نیست.چون تو زمان ...

بله درسته تو‌شیردهی ممنوعه اما من تو شیردهی یکماه گرفتمش🤭البته مشکلی پیش نیومد من هرروز مولتی ویتامین میخوردم

2706