2733
2734

خسته تر از اونی بودم که بخوام حتی جوابشو بدم . این رسم زندگی من بود،تنهایی ودلشکستگی تابینهایت...

دلم دریای خونه و دارم مینویسم،نوشتن تنها راه تخلیه بود برای من...

دلتنگم ، دلتنگ کسی که محکم منو درآغوش بکشه ،دوستم داشته باشه و به دورازدغدغه های زندگی تو آغوش پر از مهرش رها شم...

افسوس و صد افسوس که این هیچ جایی در سرنوشت من نداشت...خیال باطل بود...

روزی فکرمیکردم تنهایی من هم دراین دنیا به پایان میرسه ولی غافل ازینکه که به تعداد روزهای عمرم که سپری میشه ، تنهاییم پررنگ تر میشه...

خسته ام از دنیایی که هیچیش قسمت من نبود جز غم و اندوهش...

نه مهر مادر نه محبت پدر...

نه عشق همسر...جالب نیست؟من طعم هیچکدومو نچشیدم...

آه که این زندگی سراسر غم و اندوه بی پایانه...

به تعداد روزهایی که میگذرونم سال به سال پیرترمیشم...

این حجم ازپیری در دل دختر بیست و اندی ساله؟

آه سرنوشت...لعنت برتو باد ...

به راستی مزه ی عشق چگونه است؟

*عشق*

میدانم که قشنگ است...آری من طعم آن را در حقیقت نچشیده ام ولی همدم تنهایی ام به صورت مجازی بوده است...

دیگر تاب ندارم...تاب ایستادن و تحمل ناملایمات زندگی ...

میدانم بازیگر خوبی نبوده ام ولی چرا نسخه ام تا کنون پیچیده نشده است؟

مگر من بنده نبودم؟

مگر نمیگویند معبود عاشق عبد خود است...به خدا قسم که هرچند خوب نبودم ولی عبد بودم ...

مگر غیر اینست که تمام هستی عبد ، معبودش است؟

پس چرا هرقدر به دنبالش رفتم همچون سایه ازم دور و دورتر شد؟

این بود رسم بزرگ منشی؟

سخن بسیارست ولی دستانم توان نوشتن ندارد ... دگر جانی دراین تمثال خاکی نمانده ... هر حرکتی هست از سوی مرده ای متحرک بیش نیست...

ای خدای چاره سازها!چاره ی کارم را خودت بساز ...

به بالاترین سوگند ، قسم که من روبه اتمام میروم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

طبق تحقیقات من خدا ما انسانها رو اشرف مخلوقات افریده و ما رو حاکم بر زمین افریده و ما با انرژی که در مغزمون یعنی با انرژی مثبت فرستادن به کائنات و با شکر گزاری از خداوند میتونیم به همه ی ارزوهامون برسیم فقط باید تلقین مثبت کنیم مثلا اگه یه شوهر خوب با خصوصیات ظاهری مثلا فلان میخوایم باید بخ خدا بگیم خدایا ازت ممنونم که بهم این شوهر و دادی با اینکه در واقعیت هنوز مجرد هستی ولی بابت این آرزوت که هنوز براورده نشده خدا رو شکر میکنی و تصور میکنی براورده شده ۱۰۰ در ۱۰۰ باید مطمعن باشی براورده شده اینجوری که به خواستت میرسی

2731

فقط این و بدون اصلا هم نباید بگی اگه نشه چی  و نباید بگی چرا نمیشه اینجوری ارزوت به تعویق میوفته ببین کائنات همون تمام هستی و همه ی هستی روح داره که حتی تو قران هم اومده که میگه همه ی هستی خدا رو تسبیح میکنن پس کائنات که همون هستی روح داره و هر چی ما در ذهنمان بگیم میشنوه و برای ما محیا میکنه زمان برای کائنات معنی نداره پس همیشه برای اینکه به ارزوت برسی مثلا بگو خدایا ازت ممنون و شکرگزارم که بهم فلان چیزو دادی یعنی تصور کن که بدستش اوردی و اصلا از اینکه از دستش بدی نگران نباش و فقط هر روز و هر شب این و بگو و مطمعن صد در صد باش که براورده میشه یعنی کائنات واسط بین ما و خدا هستن و تو میتونی تو زندگی دیگران هم دقت کنی دقیقا از چیزی که میترسن سرشون میاد چون هی میگن وای اینطوری نشه این و که میگن میشه چون کائنات هر چی رو بگی براورده میکنه پس همیشه مثبت حرف بزن و ارزوتو تصور کن و بابتش از خدا تشکر کن خدا وقتی ما ادمها رو خلق کرد مغز به ما داد که با اون میتونیم همه چی بدست بیاوریم البته با کمک خدا

هی با خودت با خوشحالی هر وقت وقت کردی میگی ( خدایا ازت ممنون و سپاسگزارم که شوهر مثلا پولادار و باشخصیت و باتحصیلات و قدبلندو خوش اندام بهم دادی ) و باید مطمعن باشی که به خواستت میرسی اصلا به زمانش فکر نکن چون برای کائنات زمان معنا نداره تو مطمعن باش میرسی و همون چیزی که گفتم و بنویس تو کاغذ بنداز تو اب روان و مطمعن باش به ارزوت میرسی و اصلا هم با خودت نگو پس چرا نمیشه پس کی میشه چون اگه این و بگی ارزوت به تعویق میوفته اصلا نترس و با اطمینان خواسته تو بگو چون تو اشرف مخلوقات و حاکم زمینی و هر چی بخوای با کمک خدای بزرگ و بخشنده بهش میرسی

2738

ای خدای چاره سازها!چاره ی کارم را خودت بساز ... آمین یا رب العالمین.

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   
اصلا نگران یا تردید نداشته باش تو اشرف مخلوقات و حاکم زمینی و با نیروی خدا هر چی بخوای و داری فقط با ...

الهی خوشبخت بشی...

ممنون از وقتی که گذاشتی عزیزدلم🙏🏻🙏🏻🙏🏻⚘⚘⚘🌷🌷🌷

2706