2733
2734
عنوان

درد زایمان

1074 بازدید | 162 پست

دخترا سلام 

من سی و هفت هفته و پنج روزم. قراره سزارین بشم، دکترم میگه هنوز زوده. 

تاریخ ده روز دیگه داده. سه روزه طول روز و مخصوصا شبا درد پریود می گیرم. میشه بگید چقدر طول می کشه تا این دردا تبدیل ب درد واقعی زایمان بشن؟

دختر قشنگ مامان، تموم آرزوی من سلامتی توئه و بهترین روز عمر من روزی خواهد بود که تو رو در آغوش بگیرم‌. به خدای خودم امید دارم، تو هم ازش بخواه که تو رو سالم به من بده و همیشه در پناه خودش نگهت داره. خدایا نه من و نه هیچ مادر دیگه ای رو با فرزندش امتحان نکن..

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
ایشالا دو سه روز دیگه زایمان میکنی

این دردا از وقتی شروع میشن، چقدر طول می کشه تا جدی شه؟ 

بخدا الان انگاری پریودم. از شدت درد

دختر قشنگ مامان، تموم آرزوی من سلامتی توئه و بهترین روز عمر من روزی خواهد بود که تو رو در آغوش بگیرم‌. به خدای خودم امید دارم، تو هم ازش بخواه که تو رو سالم به من بده و همیشه در پناه خودش نگهت داره. خدایا نه من و نه هیچ مادر دیگه ای رو با فرزندش امتحان نکن..
بستگی داره...

خب ب چی؟

وا چرا گفته زوده؟۳۸ هفته سزارین میکنن 

چی بگم والا. دارم دیوونه میشم

2738

مورد دیدم از 36 هفته ریز ریز درد داشته اخرش 40 هفته مر با امپول فشار زایمان کرد...خود من ولی هفته ی اخر فقط ینی همون 38 یا 39 ریز ریز درد داشتم که یه ردز شدید شد و رفتم بیمارستان

به سرم سایه ی ایوان و امان نجف است... دل من تنگ علی، تنگ اذان نجف است...
این دردا از وقتی شروع میشن، چقدر طول می کشه تا جدی شه؟  بخدا الان انگاری پریودم. از شدت درد

من دو روز قبل زایمانم دردای این مدلیم شروع شد.دهانه رحمت داره کم کم باز میشه

این دردا از وقتی شروع میشن، چقدر طول می کشه تا جدی شه؟  بخدا الان انگاری پریودم. از شدت درد

اینا ماه درده معلوم نیست کی واقعی بشه منم بعضی وقتا دارم اما لامصبا واقعی نمیشن که نمیشن😭😥

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  ان شالله ظهور آقامون صاحب الزمان(عج)💟اللهم عجل لولیک الفرج💟نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …
2706