2733
2739
عنوان

سلام بچها.اگه شما شوهرتون.....

368 بازدید | 34 پست

اگه شوهرتون توی عصبانیت سرتون داد بزنه و بهتون بگه آشغال بعدش چه واکنشی نشون میدید.البته به منو خواهر شوهرم گفت شما دو تا آشغال.بعد ده سال .اونم بخاطر بچمون که خیلی گریه میکرد اون آرومش کرده بود و منو خواهر شوهرم رفتیم دوباره گریش شروع شد.اونم اینو بهمون گفت.من خیلی نارلحت شدم.خواهرشوهرم رفت خونشون.منم الان قهرم قلبمم تیر کشید

ای توبه ام شکسته ازتو کجا گریزم؟💖💖💖 ای در دلم نشته از تو کجا گریزم؟

تحمل توهين شنيدن ندارم و تا الان پيش نيومده 

نميدونم چيكار ميكنم واقعا!!

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بستگی داره 

اگه بخاطر این دلیل داد میزد  و میگفت اشغال که جرش میدادم

کاربر محترم بفهم و شعور داشته باش که نظر هر شخصی برای خودش محترم و از نظر خودش درسته، اگر شما نظر مخالفی داری دال بر این نیست که شما عالم مطلق هستی و نظرت درسته.. پس با بیشعوری تمام و با الفاظ دور از شان انسانی منو ریپلای نکن
2738

من مثل شما حساس نیستم اصلا

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔

من یا سکوت یا میگم حرف دهنتو بفهم. بستگی داره اون لحظه چققققد عصبی باشم. شایدم دوتا روش بذارم تحویل خودش بدم 😡

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔
تحمل توهين شنيدن ندارم و تا الان پيش نيومده  نميدونم چيكار ميكنم واقعا!!

منم .اولین باره.خیلی دارم غصه میخورم

ای توبه ام شکسته ازتو کجا گریزم؟💖💖💖 ای در دلم نشته از تو کجا گریزم؟