2733
2734
عنوان

تو رو خدا کمکم کنید😭

80 بازدید | 4 پست

بچم یک ماهشه، شیرم خیلی کمه به خاطر همین مجبور شدم به بچم شیشه بدم همه راهی رو هم برای افزایش شیر امتحان کردم وزنم همینطور داره میره بالا از بس غذا خوردم برای افزایش شیر. الان بچم دیگه سینه نمیگیره عادت کرده به شیشه خیلی ناراحتم😭😭😭

No joys on earth bring greater pleasure than a little  boy to love and treasure🥰

درست میشه وقتی سیر شد داره خواب میره شیر خودتو بده من تا ۳ناه اینجوری دادم دخترم یهو شیشه رو ول کرد ۸۰ درصد با شیر خشک سیر میشد هر سه روز یه قوطی تموم میکرد 

خدایا اخه چاقی هم شد استعداد؟ ؟
درست میشه وقتی سیر شد داره خواب میره شیر خودتو بده من تا ۳ناه اینجوری دادم دخترم یهو شیشه رو ول کرد ...

آخه پسر من سینمو دیگه نمیگیره شیر خودم رو با شیر دوش می دوشم بهش میدم. عذاب وجدان دارم فکر می کنم تقصیر خودمه

No joys on earth bring greater pleasure than a little  boy to love and treasure🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخه پسر من سینمو دیگه نمیگیره شیر خودم رو با شیر دوش می دوشم بهش میدم. عذاب وجدان دارم فکر می کنم تق ...

خب نباید اینکارو میکردی معلومه کلا عادت میکنه به شیشه ان شاءالله که موفق میشی اینی ک گفتمو امتحان کن مثل پستونک باش تو خواب وقتی نق میزنه کم کم عادت میکنه با سینت اروم میشه شیر میخوره

خدایا اخه چاقی هم شد استعداد؟ ؟
2728
آخه پسر من سینمو دیگه نمیگیره شیر خودم رو با شیر دوش می دوشم بهش میدم. عذاب وجدان دارم فکر می کنم تق ...

عزیزم میتونم بپرس دکترا ،چه رشته ای خوندین؟

انسان خوبی باش*ولی وقتت رو برای اثباتش به دیگران هدر نده🌹با افتخار یه شیرازیِ تحصیلکرده