2737
2734
عنوان

بچه ها خیلی ناراحتم بیایید

220 بازدید | 26 پست

امشب مادر شوهرم بهم گفت وزنت داره میره بالا فردا صبح به بعد باهامون بیا پیاده روی خیلی از حرفش ناراحت شدم؟شوهرم کار نداره با چاقیم این کار داره یک دفعه دیگه هم تابستون به روم اورده

خوشبحالت چ پایست من از خدام بود برم با اینکه لاغرم

میزنم گیتار و میخونم🎻🎶میزنی زار و میدونی💔من اینجوری خالی میشم🎶تو اینجوری نمیتونی💔 میرم توو ماشین و فقط💔با یه موزیک دادمیزنم🎶 میرم ولی یادت نره💔برنده ی بازی منم✌ برو و دوراتوبزن😏🎶میرم و دور نمیزنم💔 برو و غراتو بزن🎶میرم و غر نمیزنم💔 میرم و کل این تنم🎶 پُره از زخمِ توئه💔 دل من پَر پَره اما🎶میرم و غنچه میزنم💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
واقعا پس ناراحتی نداره؟نمیدونم من جنبه ندارم کسی اظهار نظر در مورد قیافه ام بکنه قدم 164وزنم 77خیلیم ...

چاقی 😶

حسرت چیزایی رو میخوری که دیگه برنمیگرده و تا آخر عمر میشه حسرت 🙃
واقعا پس ناراحتی نداره؟نمیدونم من جنبه ندارم کسی اظهار نظر در مورد قیافه ام بکنه قدم 164وزنم 77خیلیم ...

اضافه وزن که داری خیلیم عالی کاش مادرشوهر منم میگفت بیا بریم پیاده روی چون چاقی هم سنو میبره بالا همم که کلا ضررداره برا بدن اصلانم جای ناراحتی نداره حرفش

2706