2737
2734
عنوان

یعنی باردارم؟

166 بازدید | 18 پست

سلام قشنگیا سه روز پریودم عقب افتاده من خیلی پریودم منظمه سره وقته ولی اینسری سه روزه عقب انداختم درد پریود هم دارم زیره دلم کمرممم یه دفعه تیره بدی میکشه میشه باردار باشم؟

بَعضی اَز نَشدنهای زندگیــت رو بزار بِحساب اینکه اگر میشدن خیلی بَد میشد،پس به خُــــدا اِعتماد کُن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من دوره هام 27 28 روزه ست میشه 30روز بی بی میزنم شما سه روز گذشته بی بی نزدی

خدایا شکرت که روز تولدم سوپرایزم کردی و یه نی نی بهم دادی....بابت همه ی نعمتایی که دادی هرچقدر شکر کنم بازم کمه....خدایا مرسی.....خدایا این اتفاق خوبو برای همه ی خانمای چشم انتظار نی نی به وجود بیار      میشه دعا کنید تودلیم یه پسر سالم و صالح و اروم و ناز و تپل باشه🤗🤗(نینیم پسره😍😍😍خدایا بازم مثل همیشه شرمندم کردی و من موندم چجوری شکر این همه نعمتو به جا بیارم )
بی بی چکو برا چی ساختن؟

دسترسی ندارم بهش عزیزم اگر داشتم حتما میگرفتم

بَعضی اَز نَشدنهای زندگیــت رو بزار بِحساب اینکه اگر میشدن خیلی بَد میشد،پس به خُــــدا اِعتماد کُن
من دوره هام 27 28 روزه ست میشه 30روز بی بی میزنم شما سه روز گذشته بی بی نزدی

اخه نمیخام مثل سریا قبل باز بی بی بزنم و منفی باشه و ناراحت بشم گذاشتم اگر بیشتر عقب افتاد ازمایش بدم

2738

اگه بخوایم بفهمیم که بعد سه روز از  تخمک گذاری، لقاح صورت گرفته یا نه فقط باید شانس داشته باشیم جایگزین شده باشه. دوستای خوبم اگه حتما سه یا چهارروز از تخمک گذاریتون گذشته دراز بکشین و با هر دو دست تخمدوناتونو لمس کنین با دست راست سمت راست با دست چپ سمت چپ . چطور بگم دقیق متوجه بشین ! ؟همونجایی که گود میشه نه شیکمتوناااا وقتی فشار ملایم دادین و به دستتون حرکت دادین اگه لقاح صورت گرفته باشه یه رگ باد کرده زیر دستتون و فقط در یک سمت احساس میکنین اگه هم نه که یا باردار نیستین یا هنوز لقاح صورت نگرفته

ماشالله لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم..
تا بی بی چکت مثبت نشده الکی پول ازمایش نده . اگه زیر 5 دقیقه افتاد درسته  

اره باید همینکارو کنم ممنونم

اگه بخوایم بفهمیم که بعد سه روز از  تخمک گذاری، لقاح صورت گرفته یا نه فقط باید شانس داشته باشیم ...

اره من امتحان کردم رگ باد کرده بود تو رو خدا واقعیه این تست؟؟؟؟

بیبی چک بزن

فعلا شوهرم امده ماموریت تو یه روستاییم بی بی چک نیست اینحاها خانمی تا دو هفته دیگه که برگردیم اینحاهام برف و یخبندون

2706