2733
2739

سلام

دوستان هر شایعه ای میشنوین چرا میایین اینجا تاپیک میزنین بقیه رو نگران می کنین؟

وقتی هم بهتون میگن نزنین اینجا همه نگران میشن میگین من مادرم نگرانم؟

یعنی بچه های سایت همه علامه هستن و هر چی بگن شما قبول میکنین و نگرانیتون کم میشه؟

نه بابا این بچه ها هم درست مثل خودتون هستن فقط باعث میشن در اخر اینطوری بشین          😣😨🥶😱😰😵🥴🤪

شایعات رو پخش نکنین به صرف این که نگران هستین

اینجا کسی بیشتر از شما نمیدونه  

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌

اففف اف صاحبش اومده

بعد ازدوتا بارداری پوچ که هر دوبارهم کوتاژشدم بعد عمل هسیتروسکوپی که انجام دادم بعد کلی زجری که کشیدم آبان امسال بی بی چکم متبت شد هر روزباید امپول بزنم روزی ده تا قرص باید بخورم حالا میشه برام دعا کنی صلوات برام بفرستی نی نی ام صیحیح سالم بیاد بغلم سرنمازاتؤن برام دعا کنید ازخدا بخاید صیحیح سالم بیاد بغلم اللهم صل الله محمد وآل محمد{وعجل فرجهم} سال ۹۵                               ۹/۹/۹۹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

قضیه شیر و اینا؟😁

باچه

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
2740

چشم

فقط 39 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤

نی نی یار لطفا کاربزی منو برگردون ده بار ایمیل زدم بهتون حتی جوابمم ندادین کاربریم ماله ساله ۹۵ بود😭😭

دخترم تو حقته که یه مامان خوشتیپ داشته باشی،من یه مامانِ خوشتیپم😎😎😎

جرات نمیکنیم شیر و سبزی بخریم...آی گفتی نی نی یار جووون😢❤

من یک ملکه هستم👑با کمک این تاپیک آموزنده منم یه ملکه شدم https://www.ninisite.com/discussion/topic/2481309/%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%aa-%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%86%d9%82%d8%af%d8%b1 با تشکر از کاربر دختر گرانبها🙏❤