2733
2734
عنوان

💖حاجت روا میشیم انشالله💖

2804 بازدید | 310 پست

💖خانما بیایید متوسل بشیم به چهارده معصوم که انشالله به زودی زود حاجتمون روا بشه"""چهل نفر تا چهل روز ،اصل نیتمون ظهور امام زمان باشه،،خانمایی که نی نی داشتن شده آرزوتون شماهم توسل پیدا کنید که انشالله به مراد دلتون برسید💖

💖لااله الاالله توکلت علی الله💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
فعلا که هیچکس مشتاق نیست باید چهل نفر بشیم 😔😔😔

عزیزم نا امید نشو از الان شرو میکنیم به تاپیک زدن منم کمکت میکنم بعد تا یه هفته دیگه جور میشه😍

الهی و ربی من لی غیرک    خدای من و پروردگار من من جز تو که را دارم؟؟             👦👰👶
2740
عزیزم نا امید نشو از الان شرو میکنیم به تاپیک زدن منم کمکت میکنم بعد تا یه هفته دیگه جور میشه😍

ممنون عزیردلم،،دوسه روز به دلم افتاده دعا توسل بگیرم واسه ربع مشکلات و حاجتهای دوستلن و خودم،،خیلی گلی عزیرم،میتونی لینک بزاری؟؟؟

💖لااله الاالله توکلت علی الله💖
 ممنون عزیردلم،،دوسه روز به دلم افتاده دعا توسل بگیرم واسه ربع مشکلات و حاجتهای دوستلن و خودم،، ...

آره عزیزم میزارم

الهی و ربی من لی غیرک    خدای من و پروردگار من من جز تو که را دارم؟؟             👦👰👶
عزیزم شرکت میکنی؟

تا چند روزع ۴۰ روزه .  من یکی دیگه ذکر دارم . میشه فقط فردا رو بخونم ؟

یه دهه شصتی باحال  و یه معلم مهربون 😍 خوشگلا تو دعاهاتون به اسم مریم دعام کنین مهربونا😍
2706