2733
2739
عنوان

یبوست بعد زایمان

157 بازدید | 19 پست

چرا بعد زایمان دچار یبوست میشیم دیگه دو روز خوب شده بودم دوباره شروع شد نمیتونم برم دسشویی از ترس خون اومدن مقعد و دردی که میاد چیکار کنم هر روز نیم کیلو میوه اب هم زیاد میخورن ولی خوب نمیشم برای زخم مقعدمم پماد ام جی میزنم دارم میمیرم

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙

شیاف گلیسرین استفاده کردین؟ اونطور که من شنیدم واسه مادرای باردار و شیرده هم مشکلی ایجاد نمی کنه

🏴🏳️💙❤️💚... این جهان کوه است و فعل ما ندا، از نداها سوی ما اید صدا 💙💚❤️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شیاف گلیسرین استفاده کردین؟ اونطور که من شنیدم واسه مادرای باردار و شیرده هم مشکلی ایجاد نمی کنه

نه الان چهل و پنج روز زایمان کردم اولش خوب بودم الان یک هفته دچار یبوست شدید شدم

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙
2728
عزیز حتما حتما شربت لاکسی ژل بخور ک هیچی رو این یبوست تاثیرنداره.حتما بهت پیشنهاد میکنم.اب رو اتیشه

واقعا مشکلی اینجا نکنه ببخشیدا ولی انگاری مقعدم بسته شده نمیدونم چرا اینجوری شدم زایمانمم سزارین بود

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙
شیاف انتی همورویید بگیر منم دقیقا مثل شما بودم استفاده کردم عالی بود خیلی زود خوب شدم باعث میشه راحت ...

مرسی امتحان میکنم اصلا نمیتونم به دسشویی رفتن فکر بکنم این چه دردی بود ای خدا

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙
2738
واقعا مشکلی اینجا نکنه ببخشیدا ولی انگاری مقعدم بسته شده نمیدونم چرا اینجوری شدم زایمانمم سزارین بود

من استفاده کردم رو شیر اثر نمیذاره.باز ازداروخانه بمرس.

احتمالا مقصدت زخم شده بهش میگن فیشر .واس اینم حتما حتما انتی فیشر باریج اسانس بگیر اینم اب رو اتیشه یعد از دوبار استفاده خیلی خیلی اروم میشی

مرسی امتحان میکنم اصلا نمیتونم به دسشویی رفتن فکر بکنم این چه دردی بود ای خدا

منم نمیرفتم دستشویی اینقدکه دردم زیاد بود میترسیدم رفتم دکتر این شیافو برام نوشت با اون پمادی که خودت گفتی فقط چندروز استفاده کرده عالی بودزود خوب شدم 

من توام یا تومنی! روز سی زایمانم دوروزه یبوست دارم همراه با خون شماهنوز رو توالت فرنگی میشینی؟

من از اولش توالت معمولی استفاده کردم اصلا فرنگی نگرفتم .شمام استفاده کن خوب میشی من.خود درمانی نکردم دکتر برام نوشت خیالم راحتبودبرای بچه ضرری نداره 

2706