2737
2734
عنوان

بحث با خواهر شوهر+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 182312 بازدید | 1203 پست

واقعا جقدر پررو خواهرشوهرت اصلا فرش شستن اونا به تو چه ربطی داره بدن قالیشویی از اول نباید انقدر کار می کردی که الان انقدر پررو بشن وظیفه ات بدونن اگرم شوهرت ناراحت شد بگو چرا خودت به مادرت کمک نمی کنی. مگه تو حمالشون هستی خیلی هم خوب جوابشو دادی دمت گررررم

عشق اول و آخرم خداست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

وا. اقا یه پیشنهاد هر کس به مامان خودش کمک کنه. اینجورس هیچ عروسی  بهش فشار نمیاد هیچ مادر شوهری هم دست تنها نیست. بعدم مگه عهد شاه وزوزه است فرش رو بشوری شما. زنگ بزنن قالی شویی

2740
عروسها چه به به چهچه ای راه انداختن😁 البته که وظیفه ی عروس نیس برا مادر شوهر کار کنه خواهر شوهر هم ...

اگه خواهرشوهر استارتر فرش مامانشو کمک بده بشوره کنیزی برا عروسه؟؟😑

والا ما که از خواهرشوهرمون هیچی ندیدیم،من که پام میرسید خونه مادرشوهر خواهرشوهرم میرفت تخت مینشست من اگه میمردم از کار نمیگفت خرت به چنده،دست آخرم میگفت مگه چیکار کردی😐

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
ولی اون بچه گناه داشت پی پی کرده بود عوضش نکردی البته اگه پیش شما گذاشته بودش

اینو کجا تعریف کرده بگو برم بخونم😑

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤

مال من همش میگن وظیفه ست... وای یاد یه چیزایی میافتم که میکردم .حالم بد میشه چرا انقد خرر بودم من😫😫😫😫فقط میخوام خودمو جررر بدم

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  

اسی خودتم چیزی کم نداری از زبون ماشالله..‌چرا خواهر شوهرتو ابجی سیو کردی..اکه ابجیته چرا اینطور باهم حرف میزنید..سریع اسمشو تعییر بده..از این مسخره تر دیگه ندیدم که اسم خواهرشوهری که ازش متنفرن رو ابجی سیو کنن...دوم اینکه تاپیکت دروغه و پیامها رو خودت به خودت دادی..لحن صحبت کردن دوتاتون یکیه وبرای یک خانمه...ففط دلت میخاد خودهر شوهرت فحش بشنوه ..زشته ولا

من چطور بدون تو این همه تحمل کردم...خیلی عاشقتم  

هزار بار دور خواهر شوهرم بگردم انصافا اذیتم نمیکنه ک هیچ خیلی ام دوسم دارم

تیکر ی اتفاق خوب تو زندگیمه انشالله❤انشالله کلی اتفاقای خوب ک خیر شما توش هی براتون اتفاق بیوفته و درد و ناراحتی از زندگیتون بره