2733
2739

سلام دوستان من امروز ۳۴هفته شدم‌. اسهال داشتم از هفتع سی و یک ولی کم بود میگرفت ول میکرد خیلی شل و ابکی نبود اما امروز از صبح خیلی شدید ۵بار رفتم اونم شدت زیاد ابکیه ابکی خیلی چ کار کنم خوب شم راهی داره 

حتما برو دکتر اسهال خوب نیست

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شیر اینا نخور ک اسهال میندازه میوه جاتم زیاده روی نکن ماستی ک توش نعناع خشک باشه با کته و سیب زمینی اب پز عالیه

عشق زندگیم همسرم 💑بهترین و شیرین ترین اتفاق زندگیم تویی همسر مهربانم
2731

منم تو هفته ۳۵ به شدت اسهال داشتم. با عرض معذرت کاملاً آبکی و غذاها هم هضم نشده. سه روز بیمارستان بستری شدم سرم تراپی شدم. علتش هم مشخص نشد. عفونی و ویروسی نبود. 

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
منم تو هفته ۳۵ به شدت اسهال داشتم. با عرض معذرت کاملاً آبکی و غذاها هم هضم نشده. سه روز بیمارستان بس ...

اها منم ازمایش دادم سالم بود همه چی نمیدونم چیه والا ادمو فکرشو در گیر میکنه میگن نشانه زایمان هست 

2738
اها منم ازمایش دادم سالم بود همه چی نمیدونم چیه والا ادمو فکرشو در گیر میکنه میگن نشانه زایمان هست&n ...

نه بابا. من سه چهار هفته بعدش سزارین شدم بدون ذره ای درد و علائم زایمان.

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.