2733
2734

داداشم ی رگ اضافه داره تپش قلب داره فرستاده بودنش مرکزقلب گفت باید دوتومن بده دفترچه ام داره انگاردکتری ک فرستاده اونجاحالت خصوصی پیداکرده الان ترخیصش کردیم فرداقراربود عمل شه حالا کسی میدونه میلاد یاامام خمینی بادفترچه انجام میدن؟اصلا جراح قلب دارن

به خودت کمی اهمیت بده.....وگرنه لابه لای زندگی ازبین میروی وهیچکس هم نمیفهمه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نمیدونم کجا هستید؟؟ اسم این دو بیمارستان رو ماهم دارین(اهواز) امام دکتر عادل پزشک خیییلی متبحری هس ...

ماتهرانیم عزیزم ممنون از توجهت

رایگانه؟

دولتیه دیگه عزیزم. فک کنم 200 تومنی بشه. فقط باید هر چی زودتر نوبت بگیرید. عملش همونه ک میسوزونن رگ اضافه رو؟ چند سالشه داداشت

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد

دکتر امیرفرجام فاضلی فر تو بیمارستان رجایی این عملو انجام میده کارشم عالیه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
دولتیه دیگه عزیزم. فک کنم 200 تومنی بشه. فقط باید هر چی زودتر نوبت بگیرید. عملش همونه ک میسوزونن رگ ...

اره عزیزم میخان بسوزونن 16سالشه دکترگفته الان عملش کنه بهتره چجوری باید نوبت بگیرم 

2738
اره عزیزم میخان بسوزونن 16سالشه دکترگفته الان عملش کنه بهتره چجوری باید نوبت بگیرم 

فک کنم باید بری تو سایت  خودِ بیمارستان. شمارشم از نت بگیری زنگ بزنی بهت میگن چیکار کنی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فک کنم باید بری تو سایت  خودِ بیمارستان. شمارشم از نت بگیری زنگ بزنی بهت میگن چیکار کنی

اره الان پیداکردم ممنون عزیزم

اره الان پیداکردم ممنون عزیزم

خواهش گلم 🥰

1
5
10
15
20
25
30
35
40