2737
2734

یه باغ داریم تو رودهن فروش نمیره شدیدا به پولش نیاز داریم. هر کاری بگی کردیم . دیوار،شیپور،سایت،املاکی ، دوست و آشنا

ولی فروش نمیره اگه نتونیم تا اسفند بفروشیمش ۳۰۰ میلیون حتی بیشتر ضرر میکینم. الان یک ماهه گذاشتیم واسه فروش اما هیچی به هیچی...

کسی میدونه باید دیگه چیکار کنیم؟مثلا جایی هست که کسایی باشن که واسه سزمایه گذاری تو کار خرید و فروش باغ باشن مدام؟ واقعا استرس گرفتیم موندیم باید چیکار کنیم فروش بره😕😕 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ماهم دقیقا شرایط شمارو داشتیم دعاهایی هست نوشتم گذاشتم تو دیوار باغ فروش رفت🤗🤗🤗

خدایا شکرت که روز تولدم سوپرایزم کردی و یه نی نی بهم دادی....بابت همه ی نعمتایی که دادی هرچقدر شکر کنم بازم کمه....خدایا مرسی.....خدایا این اتفاق خوبو برای همه ی خانمای چشم انتظار نی نی به وجود بیار      میشه دعا کنید تودلیم یه پسر سالم و صالح و اروم و ناز و تپل باشه🤗🤗(نینیم پسره😍😍😍خدایا بازم مثل همیشه شرمندم کردی و من موندم چجوری شکر این همه نعمتو به جا بیارم )
2740
جدی؟لطفا میگی چه دعایی بود🙏🏻🥰

تو نت سرچ کن عزیزم .یکیش ایت الکرسی بود تو کاغذ بدون خط نوشتم .و دوتا ایه هم بود که باید بر ابی خوانده بشه و اون اب رو بریزی تو باغ. ایات و دعاهای زیادی هست 

خدایا شکرت که روز تولدم سوپرایزم کردی و یه نی نی بهم دادی....بابت همه ی نعمتایی که دادی هرچقدر شکر کنم بازم کمه....خدایا مرسی.....خدایا این اتفاق خوبو برای همه ی خانمای چشم انتظار نی نی به وجود بیار      میشه دعا کنید تودلیم یه پسر سالم و صالح و اروم و ناز و تپل باشه🤗🤗(نینیم پسره😍😍😍خدایا بازم مثل همیشه شرمندم کردی و من موندم چجوری شکر این همه نعمتو به جا بیارم )
2706