2733
2739
عنوان

خانما بیاین دردودل☹

151 بازدید | 14 پست

من دوساله عروسی کردم خونواده شوهرخیلی غیرقابل تحملی دارم.چندوقت پیش بحثم شد بامادرشوهرم تواون بحث باحرفاش انقدر خودشو ازجلوچشمم انداخته که حتی اسمشم میاد تمام حسای بد دنیا میاد سراغم...بعد کلی چرت وپرت که گفت وآخرش اشک تمساح ریخت که شوهرم پشت اون دربیاد.اینجور نشدو شوهرم ازمن دفاع کرد اما چیز خاصیم به مادرش نگفت.ولی اون قتی دید بامن لج کنه پسرشم کنارش نیست رفت تولاک مظلوم نمایی و ...الان یک ماهی میگذره دنیاییم بخوام بخاطر شوهرم فراموش کنمو عادی برخوردکنم نمیتونم.حتی زنگم بهم میزنه که همشم فقط سوال جواب وکسبه اطلاعاته خداشاهده ولی همون زنگم حال منو بدمیکنه.باردارم هستم میترسم روبچم تاثیربذاره...توروخدا بگید چجوری رفتار کنم که بشه دوری ودوستی وتمام...من حتی تحمل یک ثانیه دیدنشم ندارم

خدایا مراقب دخترگلم باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
زیاد جواب تلفن نده.الکی بگو سایلنت بود یا حمام بودم یاغیره که جواب ندارم.۲بار ز بزنه یبار ج ندی دیگه ...

خیلی وقتا همین کار رو میکنم بخدا.کجای کاری خواهر این خانم۵۰سالشه ولی از کل اداب معاشرت همین زنگ زدن وکجایی چه میکنی و ناهارچی دارین شام چی دارینشو یادگرفتع منم جواب ندم به گل پسرش میزنه🤐🤐🤐

خدایا مراقب دخترگلم باش
باید سعی کنی فراموش کنی 

اخه این نیست فراموش کنم تکرار نشه...میدونم دیریازود شبیه اون اتفاق میفته.فقطم تنها چیزی که میخوام اینه یکم گردنشو ازتوزندگیم بکشه بیرون همین🤭

خدایا مراقب دخترگلم باش

یه مدت فقط مدت کوتاهی فک کن مادر خودته حرفاشو به دل نگیر باهاش بحث نکن بهش محبت کن گفت بیاین خونمون حتما برو ببین بعد یه مدت اصلا کاری به کارت نخواهد داشت اینو تجربه کردم میگم الانم بارداری فقط رو ارامش خودت کار کن بچه هایی که مادرشون استرسی ن بی قرار میشن

خدایا شکرت  
2738
یه مدت فقط مدت کوتاهی فک کن مادر خودته حرفاشو به دل نگیر باهاش بحث نکن بهش محبت کن گفت بیاین خونمون ...

شماباشی  بهت زنگ بزنه بگه توحامله ای  پسرمو بفرست چندروزی اینجا باشه دلم براش تنگ شده دلت میاد محبت کنی؟؟آخه مادر ادم اینطوری حرف میزنه؟ مگه من هووشم.فقط عروسشم تنها گناهم همینه فکرکنم

خدایا مراقب دخترگلم باش
اخه این نیست فراموش کنم تکرار نشه...میدونم دیریازود شبیه اون اتفاق میفته.فقطم تنها چیزی که میخوام ای ...

منم خانواده شوهرم خیییییلی اذیتم کردن از دوران عقد تا عروسی بهترین روزامو خراب کردن.الان که چن ماهه عروسی کردم فهمیدم تمام اخلاقای بد شوهرم بخاطر فتنخ اونا بوده

شماباشی  بهت زنگ بزنه بگه توحامله ای  پسرمو بفرست چندروزی اینجا باشه دلم براش تنگ شده دلت ...

روزایی که من تجربه کردم کسی نکرده حرفایی که شنیدمو اگه میسنیدی طلاق میگرفتی من قضاوتت نمیکنم فقط میگم با اینجور ادما نجنگ چون اول خودت زمین میخوری و ناراحتی اعصاب میگیری بهتره یع گوشت در باشه یکیش دروازه شاید تو هم یه روز مثل من پوست کلفت شی !😉

خدایا شکرت  
منم خانواده شوهرم خیییییلی اذیتم کردن از دوران عقد تا عروسی بهترین روزامو خراب کردن.الان که چن ماهه ...

نمیدونم نیتشون چیه واقعا خداهدایتشون کنه مگه پدرومادر غیر خوشبختی بچشون چیزی براشون مهمه؟؟البته ظاهرا واسه اینا مهمه

خدایا مراقب دخترگلم باش
میخوان عروس وپسرشونتوچنگشون باشه

به نظر من اینجور ادما فقط کمبود وعقده دارن وگرنه ایناخودشونم عروس کس دیگه ای بودن. بعضی وقتا انقدر حس بد نسبت بهش دارم که دل خودم واسه بچم میسوزه🤦‍♀️

خدایا مراقب دخترگلم باش
2706