2737
2739
عنوان

واسه بچه هاتون با کدوم موافقید؟؟

502 بازدید | 71 پست

من موندم بچه هام رو مدرسه دولتی بزارم یا غیر دولتی؟؟؟ از طرفی هزینه غیر دولتی بالاس از طرفی دولتی پرجمعیت و همه جور بچه ای توش هست، شما بچه هاتون رو حاضرید دولتی بزارید؟؟؟ واقعا موندم چیکار کنم دوتا بچه دارم نمیشه هرسال غیر دولتی بزارمشون مدرسه دولتی هم نگرانم واسه بچه هام

غیردولتی 

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه حاظر نیستم

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇

ما دولتی رفتیم هیچیم نشد بچه باید خودش خوب باشه به مدرسه زیاد ربط نداره

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
2738

غیر دولتی

واسه همینم بچه نمیارم تا شرایط مالی خوب بشع

خودم فقط سال اخر غیردولتی بودم واقعا روح و روانم در ارامش بود

جوری دستامو بگیر که انگار قراره همین الان از دستم بدی 👫
ما دولتی رفتیم هیچیم نشد بچه باید خودش خوب باشه به مدرسه زیاد ربط نداره

منم خودم دولتی رفتم ولی زمان ما خیلی فرق داشت الان هم بچه ها چشم و گوششون بازه هم پرروتر شدن نسبت به زمان ما همه چی رو حالیشونه

2706