2737
2734

یک هفته دیگه بیشتر نمونده ،خیلی کارا کردم دیشبم  نزدیک دو ساعت پیاده روی کردم بعدشم گل گاو زبونو دوش آبگرم 

فکر کنم با آمپول زایمان کنم

کسی بوده مثل من خیلی تلاش کرده باشه سر چهل هفته دردش شروع بشه؟

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  ان شالله ظهور آقامون صاحب الزمان(عج)💟اللهم عجل لولیک الفرج💟نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از کی پیاده روی شرو کردی؟

سه هفته ای میشه

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  ان شالله ظهور آقامون صاحب الزمان(عج)💟اللهم عجل لولیک الفرج💟نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …
2728

از اینترنت ورزش های بارداری رو دانلود کن و انجام بده مداوم پیاده روی کن زیر دوش قر بده .حالت دستشویی بشین پاشو برو زیر دوش.رو مبل بشین پاشو برو 

اگه میشه برا رسیدن به آرزوهام برام یه صلوات بفرستین ممنونم😍😘

من کلی تلاش کردم.نزدیکی داشتم.شربت زعفرون خالص خوردم.پیاده روی.کارهای خونه. ۴۱ هفته هم داشت تموم میشد دردم نگرفت☹بستریم کردن آمپول فشارهم زدن باز دردم نگرفت.۱۲ ساعت صبر کردن بیشتر از دوسانت باز نشد.بردن عمل😥

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
چرا ا امپول فشار میترسی

نمیترسم میگم این همه تلاش کردم بعد دردم نیاد بخواد با آمپول بیاد خیلی مسخرست

2738
از اینترنت ورزش های بارداری رو دانلود کن و انجام بده مداوم پیاده روی کن زیر دوش قر بده .حالت دستشویی ...

ای خواهر همه ورزشاشو انجام میدم بیفایدست

من چهل هفته کامل شد دورزم گذشت خبری نشد روز سوم با پای خودم رفتم زایشگاه گفتم این نمیخواد دراد خسته شدم دیگه دکترم نامه داد بستری شدم با نصف قرص دوم زاییدم امپول نزدم دردش هم وحشتناک بود 

رهگذر کوچه تنهاییم غصه به دوش غم به کوش درد به دل داده و دل گشته فراموش دراین غمکده تنگ شدم دلقک یک مشت ادم مدهوش تو که میخوانی این نوشته م از قعر دلت بکن دعای برای این دل بیهوش   
جدیدا نی نیا با نازو عشوه میان ببخیال سخت نگیر من خودم با سرم فشاربودم زایمانم رویایی بود

ینی چی رویایی ، زود دنیا اومد؟

من چهل هفته کامل شد دورزم گذشت خبری نشد روز سوم با پای خودم رفتم زایشگاه گفتم این نمیخواد دراد خسته ...

قرص چی بود؟

2706