2733
2734
عنوان

بیاین عکس سفره ی مهمونی م رو بزارم

| مشاهده متن کامل بحث + 12624 بازدید | 209 پست
یه سوال اگه مرغ رو یه شب زودتر ازشب مهمونی بذاری بدمیشه؟

من دقیق شب قبل پختم جای خنک گذاشتم فقط همه رو گرم کردم

اصلا بد نشد

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
زرشک کیلویی ۸۸ تومن گردو کیلویی ۱۲۰ اینا رو نیم کیلو خریدم که البته نصف ش واسه خودم موند

وایتکس هم خریدی برای دسشویی شستن

برا شبِ مهمونی

اونم حساب کن😀

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

روغن حیوانی از کوروش خریدم ۶۷ تومن فک کنم

ماروغن حیوانی رو غذا میریزیم

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
یه سوال اگه مرغ رو یه شب زودتر ازشب مهمونی بذاری بدمیشه؟

آره بد میشه ولی ما یکی ازهمسایمون چون مهمون اومدنی دوتاغذامیذاشت فسنجونشو یه شب قبل می پخت مرغش فردا که مهمونیه...

ولی مرغ یه روز قبل بد میشه تازه تازه خوشمزس

چه حالی میده....یکی و انقدر دوست داشته باشی که بقیه بهت حسودی کنن❤😘
2728
وایتکس هم خریدی برای دسشویی شستن برا شبِ مهمونی اونم حساب کن😀

جرمیگر من خریدم🤣🤣🤣

من دقیق شب قبل پختم جای خنک گذاشتم فقط همه رو گرم کردم اصلا بد نشد

چقدر خوب که هیچی نشد.آخه منم پنج شنبه شب مهمونی دارم ولی پنج شنبه ناهار خودم مهمون هستم.گفتم چهارشنبه شب بذارم وفردا غروب فقط گرم کنم.

میشه بگی مرغتوچجوری درست کردی؟

مرغتو چجوری درست کردی؟

یه عالمه پیاز ریختم تو خرد کن بعد

با زردجوبه نمک دارچین ادویه ی کاری زیاد

گذاشتم پخت

بعدش رب سرخ شده بهش اضافه کردم

از غداهات تکی نداری

مامانم همیشه میگه تا وقتی یکیو پیدا نکردی که برات مثل بچه‌ت باشه نرو توی رابطه، ازدواج!یه بار که پرسیدم یعنی چی، گفت یعنی مثل بچه ای که از گوشت و پوست و استخون خودته باشه برات، نه خوبشو، نه بدشو، نه خوشگلشو، نه زشتشو، نه داراشو، نه فقیرشو حاضر نباشی با کس دیگه‌ای عوض کنی، هر عیب و ایرادیم که داشته باشه دلت نخواد یکی بهترشو بیاری به جاش، چون برات بهترینه در هر حالتی.‌‌..وقتی ازدواج کن که مطمئن باشی می‌تونی توی سختیا، نداریا، مریضیا، گرفتاریا مثل یه مادر بمونی به پای آسمون ابری و آفتابی زندگیِ طرفت، گاهی عینک آفتابی بزنی، گاهیم چتر بگیری دستت!:))
2738
آره بد میشه ولی ما یکی ازهمسایمون چون مهمون اومدنی دوتاغذامیذاشت فسنجونشو یه شب قبل می پخت مرغش فردا ...

وای واقعا بدمیشه؟

چیکارکنم پس آخه پنج شنبه ناهارمهمونی هستیم وخودم پنج شنبه شب دعوت کردم.پس کی بذارم مرغ رو؟

از غداهات تکی نداری

نه اینم خودم نگرفتم

خیلی سرم شلوغ بود

وای واقعا بدمیشه؟ چیکارکنم پس آخه پنج شنبه ناهارمهمونی هستیم وخودم پنج شنبه شب دعوت کردم.پس کی بذار ...

مرغت تازه باشه ۵ غروب سرخ کنی سس درست کنی تا هفتو نیم آمادس زودتر از ۸ ونیم که شام نمیخورن تو مهمونیا

❤️😍I'M BLESSED 😍❤️
وای واقعا بدمیشه؟ چیکارکنم پس آخه پنج شنبه ناهارمهمونی هستیم وخودم پنج شنبه شب دعوت کردم.پس کی بذار ...

چند نفرن؟

اگه تعداد کمه توی یه تابه ی بزرگ یک ردیف یا دو ردیف بچین بزار بپزه هیچ ش نمیشه

مهمونیت به چ مناسبت بود😎

دختر برادرشوهرم خارج از کشوره واسه زایمان اومده اینجا تازه چهلم بچه اش رفته 

مثلا اونارو دعوت کردیم😁😁

منم عید مهمونی رفتیم ظهرناهار براشامم مهمون داشتم بعد مرغمو قبل اینکه ناهار بدم گذاشتم زیرشم کم کم کردم بعد اومدم هم مرغم پخته بود هم انقد خوشمزه شده بود که نگو...بعدشم اگه نتونستی  توبراشب مهمون داری  ساعت سه از مهمونی برگشتی مرغاتو بذار کوتاشب

چه حالی میده....یکی و انقدر دوست داشته باشی که بقیه بهت حسودی کنن❤😘
2706