2737
2739
عنوان

باید سر کتاب باز کنم یا چی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 321 بازدید | 58 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط با سرکتاب میتونی خوب و بدشو بدونی اینی که میگی مشخص‌نمیشه

سر کتاب راسته؟؟؟

کاربرای اقا درخواست دوستی ندید پیلیز😐یاسی ام 🎭اگه کسی بی ادبی نکنه بی احترامی نمیکنم ...  
2728
من سراغ دارم کسی که سر کتاب میگیره پولیه واسه خودم گرفت هر چی گفت درست بود به کارایی که گفته بود گوش ...

میشه شمارشو بهم بدی خیلی لازم دارم

🚫امضامو تا آخر بخون خیلی مهمه🚫 اول بگم که کاربری برای دوستم بود و اسم و تاپیک ها رو من انتخاب نکردم💜خداروشکر یه شغل اینترنتی و بین المللی پردرآمد دارم .خوشحالم که تونستم قدم تواین راه بزارم و الان به این رتبه بین المللی برسم و نماینده یکی از ده شرکت برتر جهانباشم💜با اینکه خیلیا میگفتن نمیتونی و موفق نمیشی و گرونه و ... ولی الان همونا آرزودارن که توی کارم راهشون بدم و باهام همکاری کنن💜هیچوقت به انرژی منفی که دیگران بهت میدن اهمیت نده ...راه خودتو برو بالاخره به هدفت میرسی💜چیزی که بهترین نباشد ارزشی ندارد💜👑
2738
همش دروغه اینکارا چیه.باعقل خودت و مشورت دیگران تصمیم بگیر.بقیشم دست خداست

بله شما درست میگی ، ولی آخه یه مشکلی دارم فکرم مشغول یه مسئله ای شده ، کلافه شدم ، میخوام بفهمم که آیا یه نفر که مد نظرمه اون مسئله رو میدونه یا نه

عع واقعیه سرکتاب ینی

پدر بزرگ پدربزرگم کتاب دعا داشت

دعا جوری بود که پسرش از یه دختر خوشش میومده دعاشو خونده دختر نصفه شب اومده دم درشون 

فهمیده پسرش ب کتاب دست زده دختره رو میبره در خونشون و کتاب رو حوری قایم میکنه که دیکه هیجکی نمیدونه کجاست

جوری دستامو بگیر که انگار قراره همین الان از دستم بدی 👫
دعای جدایی چیه؟؟  کسی که سر کتاب گرفت گفت این ازدواج خیلی خوبه اما حالا به مشکل جدی برخوردن

ما هم ستاره بختمون جفت هست ولی دعای جدایی نوشته ی از خدا بی خبری

جوری دستامو بگیر که انگار قراره همین الان از دستم بدی 👫
2706