2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من سونو که رفته بودم یه خانمه بود 9 ماهش بود گفت 8 هفته رفتم سونو گفتن پوچه می افتی به لکه بینی و سقط میشه میگفت اینقدر استرس کشیدم که رسیدم خونه افتادم به لکه بینی کلی ناراحتی کشیده بود ده هفته رفته بود سونو دوباره قلب تشکیل شده بود

خدایا مواظب 
من سونو که رفته بودم یه خانمه بود 9 ماهش بود گفت 8 هفته رفتم سونو گفتن پوچه می افتی به لکه بینی و سق ...

چهوخوب خداروشکر 

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
من ۷هفته رفتم تشکیل شده بود 

طبق سنو هفت هفته بودی یا تاریخ پریودی

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
من سونو که رفته بودم یه خانمه بود 9 ماهش بود گفت 8 هفته رفتم سونو گفتن پوچه می افتی به لکه بینی و سق ...

دکترا گاهی زیاد توجه نمیکنن

2738

اره منم رفتم دکتر گفت باید تا الان قلبش تشکیل میشد برو چایی زعفرون بخور بیفته.بهش گفتم من هیچ وقت چنین کاری نمیکنم.رفتم خونه زندگی مو کردم بعد یک ماه رفتم دکتر گفتن قلبش تشکیل شده...چقدرا بخاطر حرف مثلا دکتر ها بچه سالم رو سقط میکنن پناه بر خدا.

سلام عزیزم. من ۸ هفته هستم دیروز رفتم گفت صدای قلب نمیشنوه احتمال داره پوچ باشه. گفت دوباره یه هفته دیگه بیا

سلام عزیزم. من ۸ هفته هستم دیروز رفتم گفت صدای قلب نمیشنوه احتمال داره پوچ باشه. گفت دوباره یه هفته ...

یک هفته دیگه نرو دیرتر برو.دکتر ها سریع میگن پوچ هست و سقط میکنن.برای دو تا بچم گفتن پوچ هست و قلبش تشکیل نشده الان یکیش سه سالشه یکیش یک سال.

2706