2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یا حرف مردم اذیت میکنه 

اگر با حرف مردم زندگی کنی شوهرم کنی برات حرف درمیارن

وقتی کارهایی که میکنیم فقط به خاطر نفس خود عمل باشه و نه به انتظار پاداش از هر کاری که میکنیم لذت میبریم❤نظرتو میتونی ریپلای کنی ولی تحمیل نه 😉
2738
من فکر کنم اینجوری بشم. چون 40 سالمه و دارم جدا میشم. بچه ای ندارم ولی دیگه مطمینا مورد خوبی برای از ...

کی گفته عزیزم مردای زیادی هستن در حدود سن شما و مجرد

وقتی کارهایی که میکنیم فقط به خاطر نفس خود عمل باشه و نه به انتظار پاداش از هر کاری که میکنیم لذت میبریم❤نظرتو میتونی ریپلای کنی ولی تحمیل نه 😉
من فکر کنم اینجوری بشم. چون 40 سالمه و دارم جدا میشم. بچه ای ندارم ولی دیگه مطمینا مورد خوبی برای از ...

عزیزم نااومید نباش مورد خب که هست ولی این بستگی به طرف داره که بخواد ازدواج کنه یا نه

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
نه کلا میگم مثلا دید مردم بد نمیشه یا آدم خودش خسته نمیشه

تنهایی شرف داره به زندگی با مردی که خوره روحت و جونت باشه اونکجا خانوم خودت باشی بری مسافرت گردش و تفریح و سرکار اونکجا بشینی خونه شوهر التماس کنی پول بده خرید عید کنی یا بهت خیانت کنه  یا اذیتت کنه

2706