2733
2734
عنوان

صندلی راک کارایی داره؟؟؟

3554 بازدید | 21 پست

اونایی که تجربه دارن کمک کنن. 

یه گوشه از سالن خیلی خالیه میخوام یا صندلی راک بگیرم یا یه مبل سنتی دونفره. 

اونایی که صندلی راک داشت اگه میشه نظر بدین خوبه یا نه. ممنون🥰 

صندلی دیگه من روش میشینم کتاب میخونم فکر نکنم کارایی دیگه ای بشه داشته باشه😐

"- تلخه... "                                                        +"چی؟"                                                          "لبخندت!"                                                              +"از کی تا حالا لبخندای منو مزه مزه میکنی!؟"               -"از وقتی که نتونستم نسبت به انحنای لبات بی تفاوت باشم."

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من الان رو صندلي راك اند چيرم دارم تكون تكون ميخورم كنار پنجره نشستم پرده رو زدم كنار دارم برف رو تماشا ميكنم و قهوه امو ميخورم منكه خيلي صندليمو دوست دارم

زهره خانومي ام با سابقه تركيدن هاي متوالي
صندلی دیگه من روش میشینم کتاب میخونم فکر نکنم کارایی دیگه ای بشه داشته باشه😐

میدونم میخوام ببینم میشینن روش یا نه

نمیخوام نقش چوب‌لباسی رو داشته باشه

راحته یا نه

2738
خوبه بچه رو بغل کنی بشینی روش تکون بخوری😍

يه بار جاري ام با بچه نوزادش خونمون بود بچه اشو هر كاري ميكرد اروم نميشد جيغ ميكشيد بعد نشست رو صندليم تكون تكون خورد يهو ديد دخترش خوابش برده ميگفت من اين صندلي اتو ميبرم با خودم هر شب انقدر جيغ ميزنه تا خسته بشه بخوابه الان چه راحت خوابيد

میدونم میخوام ببینم میشینن روش یا نه نمیخوام نقش چوب‌لباسی رو داشته باشه راحته یا نه

اره دیگه میشینیم راحت ولی خوب من خز انداختم که نرم باشه 

"- تلخه... "                                                        +"چی؟"                                                          "لبخندت!"                                                              +"از کی تا حالا لبخندای منو مزه مزه میکنی!؟"               -"از وقتی که نتونستم نسبت به انحنای لبات بی تفاوت باشم."
من ندارم اما خیلی دوست دارم میترسم بخرم بشه اسباب بازی بچه های مهمونا

ميشه مهمون بچه دار كه مياد ميرن رو پايه هاش تاپ ميخورن الان پايه اش لق شده

روش بافتنی هم میشه بافت 😁

تنبل تر از این حرف هام😂😂

2706