2737
2734
عنوان

وزن گیری جنین

194 بازدید | 23 پست

سلام خدمت همه مامانای مهربون

برای وزن گیری جنین تو 2 ماه آخر چی بخوریم؟ کیا تجربه خوردن لیدی میل دارن؟ چی خوردن و وزن تولد نی نی شون چقدر بوده؟ بوس به لپ همتون

من خالم خیلی وضع مالییش بد بود و نداشت بخوره دکتر رفته بود ناه اخر تازه وارد شده بود بچش 1.5 بود بهش گفت برو تا میتونی چیپس و ماست بخور بچش بدنیا اومد 4 کیلو بود 

خدایا مرسی بابت نعمت بزرگی ک بعد از دوسال بهم عنایت کردی .ایشالا دامن همه ی بی بچه ها بحق فاطمه زهرا سبز بشه .برا بسلامتی بدنیا اومدن بچم ی صلوات میفرستین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
چیپس ضرره بابا.

ن بابا کی گفته اخه دکتر بهش گفته بود مال اهل بوق نیست ک ماله 3 ساله پیشه 

خدایا مرسی بابت نعمت بزرگی ک بعد از دوسال بهم عنایت کردی .ایشالا دامن همه ی بی بچه ها بحق فاطمه زهرا سبز بشه .برا بسلامتی بدنیا اومدن بچم ی صلوات میفرستین؟
شوخی میکنی؟؟؟؟؟ باورم نمیشه خیلی جالب بود    

بخدا چون نمیتونست چیز دیگه ایی بخوره یعنی نداشت ماهم نمیدونستیم بعد پدر شوهرش سوپر مارکت داشت میرفت چیپس میخرید ازش میومد میخرد

اون چجور دکتری بوده؟ چیپس برای آدم عادیش خاصیت نداره 

عزیزم برا وزن گیری ن خاصیت 

2706