2737
2739
عنوان

عمل واژینوپلاستی انجام دادم. تا حد مرگ درد کشیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 35508 بازدید | 292 پست
عزیزم حداکثر دوز دیکلوفناک 200 میلی گرم در روزه 

بعدم عزیزم چیزای زیادی هست که توی کتاباست اما توی واقیت فرق داره.مربضی که از شدت درد بعد جراحی نعره میزنه و زنینو چنگ میندازه نمیفهمهتوی کتاب چی هستو نیس. من توبیمارستان کار کردم بامریض با واقعیت ازنردیک رابطه داشتم.شما اگه زنز امیوارم سزارین بشی واگه مردی حداقل یه جراحی ایتخوانی رو تجربه کنی تا متوحه بشی دردواقعی با درد کتابی فرق داره.خود دکترام میدونن.من بنا به دایلی توی یکی از بهترین بیمارستانای خصوصیه تهرانم بودم .همه جا همبنه ودکترتم دلیلی ندارن هرکارشونو بدای بقیه توصیح بدن حتی به ماهام فقط دستوراتشونو احرا میکنیم وتازه ازشون یاد میگیم. شما میگی همه دکترا توی همه بیمارستانا اشتباه اینکارو کردن؟؟؟

درضمن دوست عزیز کاش یاد بگیریم توی حیطه تخصصی خودمون مشاوره بدیم.لصف میکنین بگین دکترای چه رشته ایو دارین؟؟؟؟

بعدم عزیزم چیزای زیادی هست که توی کتاباست اما توی واقیت فرق داره.مربضی که از شدت درد بعد جراحی نعره ...

ببخشید سوال منم میتونید جواب بدید 

خدایا زایمان همه مامانا راحت باشه دخترمنم سلامت بهم برسون میشه برام دعا کنین🌸🌸🌸،خدایا هزاران مرتبه شکر بابت هدیه ای که بهم دادی خودت مراقبش باش،خدایا هیچ مادری رو چشم انتظار نذار ،توکلت علی الله (رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعدم عزیزم چیزای زیادی هست که توی کتاباست اما توی واقیت فرق داره.مربضی که از شدت درد بعد جراحی نعره ...

من قسمتی که ادرار ازم خارج میشه به سمت پایین اومده سوراخ ادرار منظورمه با گوشت آویزون شده جلو دهانه واژن و دهانه زیر اون قرار داره بعد از زایمان طبیعی ایجوری شد 

خدایا زایمان همه مامانا راحت باشه دخترمنم سلامت بهم برسون میشه برام دعا کنین🌸🌸🌸،خدایا هزاران مرتبه شکر بابت هدیه ای که بهم دادی خودت مراقبش باش،خدایا هیچ مادری رو چشم انتظار نذار ،توکلت علی الله (رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ)
2731
من قسمتی که ادرار ازم خارج میشه به سمت پایین اومده سوراخ ادرار منظورمه با گوشت آویزون شده جلو دهانه ...

مازوی سبز که سوراخ نداره از عطاری بگیر.  بشورش و صبر کن تا خشک بشه.

داخل هاون بکوب تا هرکدومش به چند تا تیکه ی درشت تبدیل بشه. 

بعد آب جوشیده سرد شده رو داخل یه ظرف شیشه ایی بریز و مازوهای خرد شده رو داخلش بریز.

درب ظرف رو ببند یا روش یک پارچه ی نخی بنداز.

یکماه بعد که خوب شیره اش رو پس داد، از صافی ردش کن.

حالا شیره ی مازو قابل استفاده است. 

مازویی که به این روش شیره گرفتی، هر چند وقت یکبار یک لایه ی سبز رنگی روش دلمه میبنده. اون رو بهش پرده ی مازو میگن. 

با کپک اشتباهش نگیر. هر وقت دلمه بست با نوک یه چاقو بردار و بریزش دور. . حواست باشه که شیره ای که میگیری کپک نزنه. جای گرم نباشه و توی یخچال نگهداری بشه. 

در این مدتی که مازو داره شیره پس میده و داخل ظرف هست، ظرف رو تکون نده. 

بعدش که شیره رو پس داد، چند بار صافش کن با پارچه، شیره زلال و شفافی باقی میمونه. که براحتی میتونی با دست به هرکجا که خواستی بمالی. طوری بمال تا کاملا جذب بذن بشه و خیس نمونه. 

این شیره هر چقدر بمونه رنگش تیره تر و خاصیتش بیشتر میشه. مثلا اگر 6 ماه بمونه، رنگش مثل قیر میشه و فول العاده خاصیت چسبندگی و انقباضی پیدا میکنه. 

میتونی روی ناخن هم بمالی بسیار خاصیت داره و رنگ هم نمیده. 

دستت رو بهش اغشته کن و اطراف اون ناحیه ای که شل و آویزان شده رو حسابی ماساژ بده.  کم کم پوست بدنت جذب میکنه و خاصیتشو نشون میده. بطور مرتب مثلا هفته ایی دو یا سه بار به ماساژ بده تا کاملا جذب بشه.

شل شده؟

آره

آره

کلا یه گوشت آویزان که وسطش یه سوراخه به سمت پایین کشیده شده و اومده جلوی دهانه واژن

کلا یه گوشت آویزان که وسطش یه سوراخه به سمت پایین کشیده شده و اومده جلوی دهانه واژن

برات کامل توضیح دادم. مرتب استفاده کن. دستت رو هنگام ماساژ به طرف بالا بکش . روی سوراخ خروجی ادرار دست نکش (برای چیشگیری از ایجاد عفونت . هر چند که مازو عفونت نمیده) و اطرافش رو با دقت ماساژ بده. 

2738
برات کامل توضیح دادم. مرتب استفاده کن. دستت رو هنگام ماساژ به طرف بالا بکش . روی سوراخ خروجی ادرار د ...

شما اینارو از کجا میدونی ؟ طب سنتی خوندی ؟ الان تا اون یه ماه که شیره مازو رو بگیرم چیکار کنم ، مادر شوهرم مازو با خودش از شهرستان آورده اونا رو کوبیده با قرص کمر میداد من میخوردم ، بعد خونریزی داشتم فک کردم از اوناست به حرفش گوش نکردم

شما اینارو از کجا میدونی ؟ طب سنتی خوندی ؟ الان تا اون یه ماه که شیره مازو رو بگیرم چیکار کنم ، مادر ...

نه. نباید مازو رو بخوری. مازو فقط بصورت مالشی استفاده میشه. 

عزیزم مازو یک دانه ایی هست که استفاده ی فراوانی داره. در رنگ سازی و کاغذ سازی و ... . داروی خیلی خاصی نیست که بخوای نسخه از دکتر بگیری. فقط هم باید مالشی استفاده کنی. 

تا اون یکماه، برو دکتر. شاید لازم باشه بری رادیو لوژی که در اثر زایمان سیستم ادراریت مشکلی براش پیش نیومده باشه. وقتی تا اون حد کلیتوریس تغییر وضعیت داده ، باید حتما با دکتر مشورت کنی که خدای ناکرده برای مثانه و سیستم داخلی مشکلی پیش نیومده باشه. 

نه. نباید مازو رو بخوری. مازو فقط بصورت مالشی استفاده میشه.  عزیزم مازو یک دانه ایی هست که است ...

پس فردا وقت گرفتم از دکتر برم ، به نظرت اگه مشکلی پیش اومده باشه که اومده درست میشه ؟

پس فردا وقت گرفتم از دکتر برم ، به نظرت اگه مشکلی پیش اومده باشه که اومده درست میشه ؟

بله حتما درست میشه. منتها باید با اورولوژیست یا متخصص داخلی ابتدا مشورت کنی که سیستم ادراری آسیب ندیده باشه. بعد اگر توصیه به جراحی زیبایی کردند میتونی قبل از جراحی از راه حل های مالشی (و نه خوراکی) سنتی برای جمع کردن اون ناحیه استفاده کنی و اگر جواب نگرفتی بری زیر تیغ جراحی زیبایی. 

2706