2737
2739

سلام دوستام،من قبل بارداری خیلی دوست داشتم نی نی جانم دخمل بشه ولی الان مثل اینکه یه پسمل دارم،توی فانتزی های ذهنم همیشه دختر داشتم حالا بیاید برام از فواید پسرها بگید یکم دلم آروم شه و عاشق پسربچه ها بشم،من همیشه میترسم از پسربچه ها،مخصوصا نوع شیطونش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دختر بچه از 4 ساگی تا18 سالگی خیلی نچسبه فقط مامان خودش دوسش داره😂😂😂

🙁🙁

هیچ یک از شرایطی که در زندگی با آن روبرو می شوید تصادفی نیست!🪄هر موقعیت با هدفِ سوق دادنِ شما به سطحِ بالاتری از آگاهی ایجاد می شود🧞‍♀️💙

منم تو ان تی گفتن دختر و عاشق دختر بودم وقتی گفتن پسره زنگ زدم به مامانم با گریه گفتم بدبخت شدیم پسره😑 فکر میکردم پسرت اصلا شیرین نیستن ولی الان اگه ۱۰۰۰ بار برگردم عقب میگم فقط پسر. خیلی خیلی با نمک و شیرینن از کودکی کارای مردونه میکنن عاشق مامانشونن هی میان بوس میکنن مامانشونو

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹
2738

پسر هم اندازه دختر شیرینه فرق نداره

میدونی پسرا از اول روحیه حمایتگر دارن

اگه شوهرم به شوخی دستش بهم بخوره 

میبینیم پسرم دستش رو برده بالا با عصبانیت میدوعه سمت پدرش و میزنتش 

کلی کیف میکنم

یا وقتی باباش رو میبینه گوشزد میکنه

منو نشون میده میگه

مامان .من(به خودش اشاره میکنه)

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)

برای من فرقی نداشت زیاد ولی همیشه عاااااشق پسر بچه ها بودم.الان پسرم ۵ سالشه چپ میره راست میاد قربون صدقم میره.دیشب داشت پاهامو بوس میکرد میگفت خوشگلترین مامان دنیا،اونقد گریه کردم مثل دیوونه ها😂 دنیاااامه

2706