2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

این دستور یه پرفسوره برا وزن کم کردن من چون باید عمل میشدم خیلی چاق بودم اول باید لاغر میشدم تا عملم کنه 

هر کسی خواست براش چله میگیرم قران میخونم ،سوره حشر، زیارت عاشورا ،زیارت ال یاسین ،نادعلی ...
2738
این دستور یه پرفسوره برا وزن کم کردن من چون باید عمل میشدم خیلی چاق بودم اول باید لاغر میشدم تا عملم ...

عزیزم چه مقدار استفاده میکردی؟رژیمم داشتی در کنارش؟

زندگی شطرنج دنیا و دل است.. قصه ی پر رنج صدها مشکل است.. شاه دل کیش هوسها می شود.. پای اسب آرزوها در گل است.. فیل بخت ما عجب کج می رود.. در سر ما بس خیالی باطل است.. ما نسنجیده پی فرزین او..غافل از این که حریفی قابل است.. بادل صدیق ما او حیله ها..  دارد و از بازیش دل غافل است.. مهره های عمر من نیمش برفت..  مهره های او تمامش کامل است....‌‌
من این ماه باشگاه رفتم رژیمم نگرفتم اصلا ۱ و نیم کیلو کم کردم فک کنم رژیم میگرفتم ۳ کیلو میشد زنجبی ...

چه خوب خوشبحالت من كه بدون رژيم خودم را از ورزش بكشم هم كم نميكنم

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 

البته بدنا متفاوته ولی من با رژیم تنها هیچ وقت لاغر نشدم یا حتی اگر کمی هم شدم زود برگشته.یه ورزش انتخاب کنین و در کنار رژیم ورزش کنی خیلی زودتر و بهتر نتیجه میگیری

وقتی هم به وزن ایده ال رسیدی رژیمتو دیگه خیلی سخت نگیر ولی ورزشتو برو.

البته که واسه داشتن بدن خوب باید سبک زندگیمونو تغییر بدیم

2706