2733
2734
عنوان

تنبلی تخمدان.پلی کیستیک

2306 بازدید | 19 پست

سلام دوستان من ۴ساله اقدام به بارداری کردم ولی نتیجه نگرفتم.پارسال همین موقع رفتم دکتر وبا دارو حامله شدم ولی هنوز شش هفته هم کامل نشده بود که سقط شد😔

سه ماه جلوگیری کردم ویه ماه خودم اقدام کردم که پریودی خیلی بدی داشتم درد تخمدان شدید.

رفتم دکتر دارو داد ولی نشد...

این ماهم رفتم دارو هم عوض کرد ولی بازم نشد وپریود شدم با درد زیاد ولخته های خونی.امروز سوم پری هنوز درد دارم

دیگه واقعا خسته شدم.

واینکه دکترم با آزمایش ها وسونو گفت خوبی ولی چون عقب می‌ندازی تنبلی داری!

موندم دیگه چیکار کنم😔😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رازیانه بخور من باکلی کیس باردار شدم

برام دعا کنید.... حتی با یک صلوات...محتاج دعاتونم🙏خدایا چه بدست آورد آنکه تورا ازدست داد                            و چه از دست داد آنکه تو را بدست آورد؟                               ( امام حسین)
2728

منم یه ساله اقدامم. پارسال تنبلی داشتم ولی بعد از سه ماه باردار شدم . ولی الان نمیدونم مشکل چیه . دکتر بهم متفورمین داده . روزی سه تا میخورم . الانم به خاطر پرولاکتین دارم قرص مصرف میکنم‌. اونم چک کن خیلی مهمه . جلوی بارداری رو میگیره 

سلام عزیزم...منم چهارسال بود اقدام بودم ولی نمیشد.دکترا میگن به خاطر پلی کیستیک شدید و تنبلی تخمدان باردار نمیشی و باید خیلی دکتر و دوا کنی تا حامله بشی 

ولی من قبول نداشتم و فقط گفتم خدا

گفتم اینا حرفه و تا خدا نخواد برگی از درخت نمی افته

تا اینکه ۴ روز پیش ازمایش دادم دیدم باردارم اصلا باورم نمیشد و دیشب رفتم سونو دیدم ۲ ماهمه

و معجزه خدا را به چشم دیدم.انشاءلله که ۷ ماه دیگم به خوبی بگذره و بچم سالم به دنیا بیاد

فقط خواستم بگم بسپار بخدا.همه چی دست خدا

2740

منم دارم.بچه اولم رو با دو دوره کلومفین باردار شدم ولی الان ۷ ماهه تحت درمانم و دوبار اقدام داشتم ک ی بارش ای یو ای بود و منفی شد و ی بارم الان ک معلوم نیس چی بشه.....تنبلی تخمدان مسئله نگران کننده ای نیس.قابل درمان نیس ولی قابل کنترله.وقتی چربی دور شکم زیاد بشه.صورتت پرمو بشه جوش بزنی و ... میگن تنبلی داری و راه بارداری تو این مواقع مراجعه ب پزشکه ک همشون دوره اول متفورمین تحویز میکنن برات بعوش کلومفین اگه جواب نداد لتروزول.سینال اف و ...... ک با توجه ب سونوهایی ک ازت میگیرن تجویز میشن چون داروی زیاد باعث از دست دادن تخمدان ها میشه براهمین توصیه من  بهتون اینه ک برا بارداری حتما تحت نطر پزشک باشین انشاالله نتیجه بگیرین

دلبند مادر،فرزند عزیزی که هیچوقت ندیدمت،دلم برای حس دوباره ات تنگ است،چقدر ذوق داشتم از آمدنت و با تو خو گرفته بودم....دیگران مرا به نبودنت دلداری میدهند،اما نمی دانند نمیشود فراموش کرد کسی ک قرار بود روزی تمام سهم تو از این زندگی شود و دیگر نیس،به چه امیدی بدون تو ادامه دهم،شاید برای بقیه چیزی جز یک تکه گوشت بی جان نبودی اما برای من دنیایم شده بودی،کم کم داشتی صاحب اسم میشدی بهار عمرم،دلم تنگ است برای حس داشتنت برای دوباره دوست داشتنت،دوباره به آغوشم برگرد که نبودنت درد است و این درد توان من را کم کرده......."نوزاد رنگین کمان"منتظرتم

سردیجات رو حذف کن از تغذیه ات، بیشتر خوراکی های گرم بخور مثل گردو و خرما و موز. اگه خواستی هم میتونی گرده نخل بخوری خیلی میگن جواب میده من هم پلی کیستیک هستم و درست همون ماهی که گرده نخل خوردم باردار شدم. 

2706