2733
2739

یا یک هفته تعطیلی میخوریم بخاطر آلودگی یا سردار شهید میشه یا برف میاد اوووف کلا دی ماه رو امتحان داشتیم یه جورایی در صورتی ک 2 هفتس امتحان 🥺🤦

Niki_joon_28 هستم نمیدونم چرا رمزم یادم رفت 😐 خط قبلیمم پیشم‌نبود 😐 بخاطر همین کاربری جدید درست کردم خواهرم ریپلی نکن اعصاب ندارم اگه میخوای دعوا کنی 😐

برای سلامتی جنتی صلوات بفرستید 😒🥺🤭

Niki_joon_28 هستم نمیدونم چرا رمزم یادم رفت 😐 خط قبلیمم پیشم‌نبود 😐 بخاطر همین کاربری جدید درست کردم خواهرم ریپلی نکن اعصاب ندارم اگه میخوای دعوا کنی 😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بگردمت😂😂😂😂

اون که با خودخواهیاش این عشقو باطل کرد بهم بگو تو بودی یا من... اون که پامونو رفیق موج و ساحل کرد خودت بگو تو بودی یا من... تو کجایی که الان دریا دلش تنگه ببینه ما دوتا رو با هم...
2738
برای من امروز آخریش بود که تعطیل کردن اوووووففففففف😭😭😭😭😭😭

برای من دوشنبه تموم میشد اگه تعطیلی نخوریم باز سه شنبه تموم میشه 

امتحان چی داشتی

بگردمت😂😂😂😂

بگرد منوو 🥺🥺🥺😂

خدا خفت نکنه اول صبحی خنده به لبم اوردی      

عزیزممم🥰 انشاالله همیشه بخندییی 😊💖⁦♥️⁩

بگرد منوو 🥺🥺🥺😂

😂😂😂منظورم گردیدن بود نه گشتیدن😂

ماضی مضارع مصدر

مسند سند اسناد استناد

اون که با خودخواهیاش این عشقو باطل کرد بهم بگو تو بودی یا من... اون که پامونو رفیق موج و ساحل کرد خودت بگو تو بودی یا من... تو کجایی که الان دریا دلش تنگه ببینه ما دوتا رو با هم...
2706