2733
2739

بچه تون توی چه وضعیتی بود؟

من بازم درد پریودی و کمر درد دارم 😢 قطع شده بود دردم باز امروز شروع شد 

فردا نه پس فردا ۳۴ هفته م تموم میشه

بخاطر طول سرویکس کوتاه استراحت مطلقم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ایشالا ک این اتفاق برات نمیوفته عزیزم‌.من ۳۰ هفته درد گرفتم انقباضم داشتم.رفتم مطب دکتر معاینه‌م کرد.فشارم۹بود بدنم میلرزید تنگی نفس داشتم.نوار قلب جنینم گرفتن.ضربانش ضعیف میزد.دکتر بم گفت برو خونه استراحت کن اصلا از جات بلند نشو.غذای مقوی بخور.برا سرویس رفتنم از کسی کمک بگیر.الان ۳۶ هفتمه.

2728
ایشالا ک این اتفاق برات نمیوفته عزیزم‌.من ۳۰ هفته درد گرفتم انقباضم داشتم.رفتم مطب دکتر معاینه‌م کرد ...

این نگرانی از ۲۷ هفته با منه تا الان

حداقل برسم به ۳۶ خیلی خوب میشه

ضربان قلبش پایین بود کاری برات نکردن؟ این نگرانی وجود نداشت که اتفاقی بیفته؟ 

۳۴ هفته و چند روز بودی؟ یادت هست؟ آمپول ریه زده بودی؟ وزنش جقدر بود؟ 

یادم نیست دقیق.وزنش ۲۱۰۰بود.کیسه آبم پاره شد.والا بستری بودم مرتب آمپول تزریق میکردن ولی نمیدونم چی بودن

2738
این نگرانی از ۲۷ هفته با منه تا الان حداقل برسم به ۳۶ خیلی خوب میشه ضربان قلبش پایین بود کاری ...

بم گفت بخاطر اینه ک فشارت افتاده.باید یه چی مقوی بخوری وسعی کنی گرسنه نمونی.برا انقباضاتم آمپول نوشت برا جوجه‌م هم آمپول ریه.

بم گفت بخاطر اینه ک فشارت افتاده.باید یه چی مقوی بخوری وسعی کنی گرسنه نمونی.برا انقباضاتم آمپول نوشت ...

برای انقباض یادت نمیاد چه آمپولی زدن بهت؟ من هر هفته دارم پرولوتون میزنم میخوام بدونم علاوه بر این چیزی میزنن؟ من نباید بلند شم از جام واسه همین دکترم گفته دردت منظم شد بیا

بچه ها کیا شوهرشون قند داشته باردار شدن؟ الان شوهرم قندشو گرفت ۳۲۰بود میترسم باردار بشم

فکر نمیکنم ربطی داشته باشه به کیفیت اسپرم ولی بپرس

الان بیشتر باید نگران قندش باشی مطمئنی دستگاه اوکیه؟ تایم ناشتا بودنش زیاد نبود؟ خیلیه ۳۲۰ 

2706