2733
2734
سه تاييم هر وقت شوهرم خونس بچه يه سره نق ميزنه    

وا چرا

بچه ها ک وقتی باباخونس خیلی خوشن

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
شوهر من میمونه خونه تا منو میبینه میگه گلم چای داریم 😒😒😒😒؟! جمعه ها صدتا چای میخوره.راضی نیستم ب ...

همين ديگه بچه ام كمه خورده عرايض يه خرس گنده هم بايد حواب بدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وا چرا بچه ها ک وقتی باباخونس خیلی خوشن

هي به حرف بچه ميره اونم خودشو لوس ميكنه اصن بلد نيست با بچه بايد رفتارش چطور باشه از بس از زير كار در رفته هيچي نميدونه

2731
شوهر من میمونه خونه تا منو میبینه میگه گلم چای داریم 😒😒😒😒؟! جمعه ها صدتا چای میخوره.راضی نیستم ب ...

😂😂😂😂فلاسک و پره چای کن بزار کنار دستش ولت کنه

الهی ...همه تووووووو

وای نگو اینجوری دختر, ازصبح هی دعا میکنم تعطیل باشه برگرده خونه

همی نالم که مادر دربرم نیست          ‌                          صفا و سایه او برسرم نیست                                       مراگر دولت عالم ببخشند                                          برابر بانگاه مادرم نیست
والا من عاشق اینم ک شوهرم خونه باشه خیلی خوش میگذره وقتی  خونه هست

شوهره من حتی جمعه ها سرکاره ولی ی روز نصف رو خونه بود اعصابمو خورد کرد ی سرفیلم میدید اصلا ب من توجهی نمیکرد

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍
2738
والا من عاشق اینم ک شوهرم خونه باشه خیلی خوش میگذره وقتی  خونه هست

تا وقتي بچه كوچيك ندارين آره ولي فكر كن يه بچه هي اون وسط نق بزنه اون پاس بده به تو تو هم به اون

شوهره من حتی جمعه ها سرکاره ولی ی روز نصف رو خونه بود اعصابمو خورد کرد ی سرفیلم میدید اصلا ب من توجه ...

چرا فکر میکنی یه روز خونس باید به تو توجه کنه...بیچاره هر روز سر کاره..به روز میخواد استراحت کنه

اسی ناشکری نکن خیلی ها آرزوی بچه دارن و زندگی سه نفره. تحمل کن دیگه مامان بودن سختی داره 

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
چرا فکر میکنی یه روز خونس باید به تو توجه کنه...بیچاره هر روز سر کاره..به روز میخواد استراحت کنه

خوب منم شاغلم خسته ام دوست دارم ی روز ک پیشه همیم ب هم توجه کنیم

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍
اسی ناشکری نکن خیلی ها آرزوی بچه دارن و زندگی سه نفره. تحمل کن دیگه مامان بودن سختی داره 

ناشكري نميكنم ولي از اين واقعيتم نميتونم فرار كنم كه ديگه مني وجود نداره زندگيم شده بچه حتي نميذاره گلاب به روتون يه دستشويي بدون استرس برم

2706