2737
2734

حالا به هر دلیلی.... به اسی در چنین شرایطی خوش نمیگذره!!! حالا بعضیاتون هی بیایید بگید: وااااااا..... چرا؟؟؟؟؟...... ما که عاااااشق اینیم که شوهرامون همممممیییییییییشششششششهههه پیشمون باشن!!!

بابا.... انصاف داشته باشید..... و یه کم تفکر!! انقد پز نیایید!

شوهر من نمیزاره تی وی ببینم میگه من نیستم تکرار سریالای آبکی رو ببین،،فقططط فوتبال و مستند شیرهارو م ...

خونه ما هم همینجوری شوهره میخاد همش حیونارو ببینه ,دختره برنامه کودک 

کنترل یه لحظه جایی باشه میگردن دنبالش بعد ببیننش دوتایی میپرن روش هی میکشن سنت خودشون دعواشون میشه اخرم دخترم پیروزه منم فقط میخندم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
حالا به هر دلیلی.... به اسی در چنین شرایطی خوش نمیگذره!!! حالا بعضیاتون هی بیایید بگید: وااااااا.... ...

باز خوبه اومدم اينجا از بعضي كانتا خنديدم روزم ساخته شد راست ميگن خانم ها اگه باهم معاشرت نكنن عمرشون كم ميشه(ما به اینترنتیشم راضی ایم) چون مردا روح آدمو ميمكن   

من عادت دارم درس بخونم يا تلويزيون ببينم شوهرم انقدر حرف ميزنه نميتونم هيچكدوم رو انجام بدم 😐

هر آدمی احتیاج داره یه کن خلوت کنه واسه خودش با وجپد همسر و بچه اصن نمیشه  

2740
واقعا ؟ چیش  اعصاب خورد کنه ؟

اینکه سرش تو تلویزیونه تو ی ساعت حرف میزنی فقط میگه ها چی گفتی

یا میخواد تو کارای خونه کمک کنه گند میزنه به همه چی

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍
تا وقتي بچه كوچيك ندارين آره ولي فكر كن يه بچه هي اون وسط نق بزنه اون پاس بده به تو تو هم به اون

من اتافاقا شوهرم ک خونه هست کلا دخترم دیگه کاری به من نداره همش باباش و اون هم بنده خدا ی طرف پیش من ی طرف به دخترم

من اتافاقا شوهرم ک خونه هست کلا دخترم دیگه کاری به من نداره همش باباش و اون هم بنده خدا ی طرف پیش من ...

خدا به اینجور مردا عوض بده واقعا منم تو آشنا هامون میبینم اینو مرده عاشق بچه و خانوادشه ولی متاسفانه بعضی مردا هم مثل شوهر منن