2733
2734
عنوان

بیاین ببینید این راست میگه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4580 بازدید | 86 پست

عزیزم وقتی خوب داره راهنمایی میکنه یعنی کارش درسته...درست میگه آموزشرباید غیر مستقیم‌باشه دختر منم‌اشکال هندسی رو بلد بود و اعضای بدن و....خیلی ام براش کتاب خوندم حتی دادم براش اختصاصی کتاب ساختند .....من باور می کنم...عکس کتاب رو هم الان‌میزارم

هر چی آرزوی خوبه مال تو😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واژه رو نمیدونم ولی دیدم بچه ی فسقلی که همش کتاب دستشه و عاشق کتابه..‌

پسرمنم کتاب دوسداره ولی بیشتراز ۵دقه نمیتونه ساکت بشینه و گوش کنه اون میگف نیم ساعتم شده اروم‌نشسته براش کتاب خوندم

برای سلامتی پسرم و خانوادم صلوات بفرستین..یه صلواتم برای اینکه خونمون زودتر ساخته بشه...اگه فرستادین بگین منم براتون بفرستم

گفته واژه نگفته كلمه كه 

فكر كنم از شش ماهگي هر صدايي كه در اورده اينارو گفته 

با اون قسمت بازي غير مستقيمش خيلي موافقم ومن نتيجه گرفتم من با موزاييك هاي دو رنگ پياده رو حركت مهره هاي شطرنج رو به پسر سه سالم ياد دادم 

2728
منم میلیاردرم راستم میگم الان تو باور کردی؟

خخخخ نه اخه خیلی اصرار داشت چن نفرم کفتن اسم کتابایی ک خوندی رو بزار هی میگف بیاید دایرکت و اینا شک کردم بهش

برای سلامتی پسرم و خانوادم صلوات بفرستین..یه صلواتم برای اینکه خونمون زودتر ساخته بشه...اگه فرستادین بگین منم براتون بفرستم
2738
عزیزم وقتی خوب داره راهنمایی میکنه یعنی کارش درسته...درست میگه آموزشرباید غیر مستقیم‌باشه دختر منم‌ا ...

اینکه اعضای بدن یا اشکالو بلد باشی که سخت نیست خب همه تقریبا بلدن چطوری 360 واژه رو بلده یعنی به زبون میاره؟؟

عزیزم وقتی خوب داره راهنمایی میکنه یعنی کارش درسته...درست میگه آموزشرباید غیر مستقیم‌باشه دختر منم‌ا ...

من پسرم از ۹ماهگی شروع کرد حرف زدن بازی میکرد کلاغ پر رو بلد بود صدای حیوونم درمیاورد ولی اینجوری نبود ک مثلا ۱ساعت بشینه براش کتاب بخونم نهایت ۵دقه بعدش میرفت دنبال بازیش یا کتابو میکرد دهنش و پاره میکرد ولی این خانوم میگ پسرم نمیکنه دهش  و حتی کلمات کتابو میشناسه😲😲😲

گفته واژه نگفته كلمه كه  فكر كنم از شش ماهگي هر صدايي كه در اورده اينارو گفته  با اون قس ...

عزیزم باز بچه ۳ساله ی چیزی میفهمه بچه ای ک زیر ۱ساله اخه چی میفهمع

هرچیزی به سنش معنی این مسخره بازیای جدیدو نمیفهمم .. مثلا بچه یه ساله سمینار میخواد برگزار کنه ...

🤣🤣🤣🤣

شکت بجا بوده نری دایرکتشا خفتت میکنه جنسایی که ازش نمیخرن رو قالب میکنه بهت

🤣🤣🤣🤣نرفتم

[QUOTE=120470545]پسرمنم کتاب دوسداره ولی بیشتراز ۵دقه نمیتونه ساکت بشینه و گوش کنه اون میگف نیم ساعت ...

منم موقع خاب میخونم گوش میکنه ولی بازم میگ کتابو بده ب خودم خودش مثلا بخونه کلمه هایی ک گفتمو بلده رو هی بهم میچسبونه ی چیزی درمیاره ولی پسرمن دوسالشه 

2706