2737
2739
عنوان

بیاین ببینید این راست میگه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4580 بازدید | 86 پست

ترکونده دیگه.از اغراق گذشت

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
🤣🤣🤣پسرمن دوسالشه الان ماشالله کامل حرف میزنه

هزارماشالا

اسفند دود کن

اون که با خودخواهیاش این عشقو باطل کرد بهم بگو تو بودی یا من... اون که پامونو رفیق موج و ساحل کرد خودت بگو تو بودی یا من... تو کجایی که الان دریا دلش تنگه ببینه ما دوتا رو با هم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من باور میکنم چون‌پسر خودم ۱۹ ماهشه رنگ آبی سبز و زرد و بنفش رو دقیق میشناسه.بهش میگم توب آبی رو بیار دقیقا توپ آبیشو میاره و سبز و زرد و بنفش رو هم همینطور.

از بین حیوونا هم فیل و پروانه رو هم میشناسه چون دیوار اتاقش پر از استیکره  بهش میگم آقا فیله و خورشید خانوم آقا خرگوشه و بادبادک و گل و پروانه کو!همرو دقیق نشون میده. هر چیزی هم بهش بگم متوجه منظورم میشه مثلا بهش میگم برو لیوانو بزار تو کابینت از تو حال پامیشه میره آشپزخونه دقیق میزاره تو کابینت.میوه ها رو هم میشناسه.لیمو شیرین موز کیوی سیب همرو متوجه میشه ک کدومشه.آدمارو هم تو عکس و فیلم تشخیص میده تقریبا همه فامیلامون ک یکبار دیدتشون.مثلا تو فیلم خانوادگی که ۵۰ یا ۶۰ نفر بودیم و تو کادر فیلم تقریبا ۲۵ تا ۳۰ نفر هستن بهش میگم کو عمو ایمان(که پسر عمویه خودمه)نشون میده

من یه حس عاشقانه در تو..                                                                تو یه عشق جاودانه در من...
من باور میکنم چون‌پسر خودم ۱۹ ماهشه رنگ آبی سبز و زرد و بنفش رو دقیق میشناسه.بهش میگم توب آبی رو بیا ...

عزیزم بچه ی شمل ۱سالو ۶ماهه هس.‌‌این خانوم میگ بچم دیشب تولد ۱سالگیش یوده

برای سلامتی پسرم و خانوادم صلوات بفرستین..یه صلواتم برای اینکه خونمون زودتر ساخته بشه...اگه فرستادین بگین منم براتون بفرستم
2731

وا اینکه چیزی نیست 😲

دخترم ک بدنیا اومد، شیرش دادم بعد پرستار اومد گفت اماده شین ک بریم بخش 

دخترم بحرف اومد و گفت :وای حالا چی بپوشم 

☺️😂😂😂

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 💞🎊🎊خدایا همه نینی ها سالم ب دنیا بیان سالم بزرگ بشن و عاقبت بخیر الهی امین🤲
2740

الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

همیشه ♡عشق♡باشد، همیشه برکت!

🤔🤔🙄🙄

من یه حس عاشقانه در تو..                                                                تو یه عشق جاودانه در من...
چیا میگ؟؟؟نه بابا اگ حرف میزنه نگران نباش من وختر داییم تا ۳سالگی هیچ نمیگف الان ۴سالشه مث بلبل حرف ...

مثلا ی کلمه رو بهش یاد میدم. وقتی بهش میگم تکرار کنه میگه ولی دوسه روز ک میگذره اون کلمه رو دیگه تکرار نمیکنه. 

یا مثلا بخاد صدام بزنه نمیگه مامان با آوا  و صدا منظورشو میرسونه

مثلا ی کلمه رو بهش یاد میدم. وقتی بهش میگم تکرار کنه میگه ولی دوسه روز ک میگذره اون کلمه رو دیگه تکر ...

عادیه بابا بعضی بچه ها دیر زبون باز میکنن

برای سلامتی پسرم و خانوادم صلوات بفرستین..یه صلواتم برای اینکه خونمون زودتر ساخته بشه...اگه فرستادین بگین منم براتون بفرستم