2733
2739
عنوان

بهترین زمان ختنه نوزاد چند ماهگیه؟؟

1915 بازدید | 239 پست

۴ ماهشه همه میگن الان وقتشه مبگم بچه ضعیفه میترسم

خشونت علیه زنان ؛  همیشه یک چشم کبود    و دندان شکسته    و دماغ خونی نیست!                  خشونت اضطرابی ست که در جان زن است؛ که فکر میکند باید     لاغرتر باشد،  چاق تر باشد،  زیباتر باشد،  خوشحال تر باشد،  سنگین تر باشد،  خانه دارتر باشد،  عاقل تر باشد!                        خشونت آن چیزی است که زن نیست و فکر میکند باید باشد.                                                         خشونت آن نقابی است که زن به صورتش میزند تا خودش نباشد تا برای مرد کافی باشد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دیرم شده عزیزم.هرچه زودتر باشه بچه کمتر میترسه و زخمشم زودتر خوب میشه

خداوندا مرا ببخش به خاطر تمام گله هایم.به خاطر درهایی کوبیدم و هیچ کدام در خانه تو نبودند. به خاطر تمام لحظه هایی که بامن بودی و من فکر کردم که تنها هستم.مرا ببخش
2738

شامپو تموم شد؟😁😁😁 ب نظرم ختنه شو نگه دار واسه 6_7 سالگی

من 40 روزه ختنه کردم خونریزی کرد. بچه م از رشد افتاد خودم تا پای مردن رفتم . بچه م دو بار رفت اتاق عمل. انقد بدبختی کشیدم که اگه بچه دیگه داشته باشم نگه میدارم 7 سالگی ب بعدش میبرم اتاق عمل با بیهوشی انجام بده

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند

من ۴۰ روزگی پسرمو ختنه کردم 

عالی بود اصلا اذیت نشدم

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
۱۸ سالگی. چون خودش تصمیم میگیره و ما اعتقاداتمون را به بچه تحمیل نمی کنیم

اعتقادات چیه میدونستی ختنه کردن چقدر جلوی ورود و تجمع میکروب رو تو پسرها میگیره خود یهودیا هم الان همه ختنه رو انجام میدن چون بهداشتیه نه اعتقادی

2706