2737
2739
عنوان

نظرتون در مورد دکوراسیون خونم چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 702 بازدید | 48 پست
براي فضاي ٥١متري بشدت رنگين كموني ميشه

خواستم بگما

گفتم شاید دلخور شه

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چرا؟  رنگ سبز خیلی روشن با سفید دلبازه ک

مشكي و زرد چه ربطي به سبز و سفيد داره عزيزم؟اونوقت نارنجي و قرمز چي ميگه 

من جات باشم با توجه ب اينكه متراژتم پايينه انقدر رنگ نميارم تو خونه

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
خونه 51 متره 

رنگ کرم برای کل خونه،رنگ مکمل آبی برای  اتاق،کرم قهوه ای یاکرم زرشکی توسالن،کرم صورتی آشپزخونه.کابینت طوسی،کرم یاگردویی

دوستای عزیزم میشه برای رسیدنم به رویام یه صلوات مهمونم کنین؟💝
2740
چرا؟  رنگ سبز خیلی روشن با سفید دلبازه ک

خونه ت کوچیکه، رنگای روشن استفاده کن

اگه پولداری و سال به سال وسایلاتو عوض میکنی که اشکال نداره

وگرنه اگه نمی تونی، یه رنگایی بخر که حالا حالاها استفاده کنی

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   

اینهمه تنوع رنگ توی ی خونه پنجا متری خیلیییی شلوغ میشه بنظرم. اصلا خوب نیست. آسپزخونتو حداقل عوض کن رنگای سفید و نقره ای و خنثی مد نظرت باشه. اینجوری خونت خیلی شلوغ بنطر میرسه. زنندست

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ......
2706