2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم سن استول آهن دار سیاه میکنه، اما نظر منو میخوای پودر آهن سیدرال بهش بده ، شربت سن استول معمولی هم بده، البته اشتهای بچه زیاد میشه حواست باشه

پودر سیدرال به هیچ عنوان دندون رو سیاه نمیکنه، و بسیار خوشمزه ست و اصلا طعم آهن نمیده

عزیزم سن استول آهن دار سیاه میکنه، اما نظر منو میخوای پودر آهن سیدرال بهش بده ، شربت سن استول معمولی ...

سيدرال ميدادم يه مدت ولي ميگن اهنش كمه بين فروم و سانستول موندم فروم سياه نميكنه ميگن ميخواستم از سانستول هم مطمئن بشم

زن_ عفت _افتخار💚🤍❤️
سيدرال ميدادم يه مدت ولي ميگن اهنش كمه بين فروم و سانستول موندم فروم سياه نميكنه ميگن ميخواستم از سا ...

اصلا همچین چیزی نیست، یه ساشه سیدرال دو برابر ۱۰ میل آهن داره، حتی با شیر و لبنیات هم اثرش از بین نمیره، 

این پودر برای بچه هایی که فقره آهن دارن تجویز میشه، یه دوره کافیه تا بچه به حالت عادی برسه

2740
اصلا همچین چیزی نیست، یه ساشه سیدرال دو برابر ۱۰ میل آهن داره، حتی با شیر و لبنیات هم اثرش از بین نم ...

اون روز رفتم دارو خونه دو مدل سيدرال داشت يكي هشتاد تومن يكي صد چهل تومن گفتم فرقشون چيه گفت گرون تره كلًا خارجيه ولي ارزون تره تو ايران ساخته ميشه

زن_ عفت _افتخار💚🤍❤️