2733
2739

خانوم همکار شوهرم چند روزه تو کماست مرگ مغزی شده و هوشیاریش زیر ۵ هستش. خیلی ناراحتم

دوستان گلم خوشحال میشم از کارهای من دیدن کنید.آدرس پیجم baftanihaye.rangarang⚘⚘🌼🌼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
کاش اعضاشو اهدا میکردن...برای چی اینطوری شد

تصادف کردن. فعلا خانوادش گفتن صبر میکنیم

دوستان گلم خوشحال میشم از کارهای من دیدن کنید.آدرس پیجم baftanihaye.rangarang⚘⚘🌼🌼
تو کماست؟ کما با مرگ مغزی فرق میکنه،مرگ مغزی امکان بازگشت نداره متاسفانه  من عموم.رو هفته پیش ...

دقیق نمیدونم . فقط  میدونم هوشیاریش رو ۳ هستش و دکترا نظرشون رو اهدا عضو هست

مرگ مغزی برگشت نداره

پسر همسایه مادرم مرگ مغزی شد ولی مامانش راضی به اهدا نشد بعد ۴۰ روز کم کم همه ی اعضاش از کار افتاد و تو این مدت هم متوجه شدن که خانومش بارداره یعنی چند روز قبل تصادف بچه تشکیل شده بود

خدایا ممنونم که دعاهای خیرم رو مستجاب میکنی ممنونم که منو به آرزوهای 
مرگ مغزی برگشت نداره پسر همسایه مادرم مرگ مغزی شد ولی مامانش راضی به اهدا نشد بعد ۴۰ روز کم کم همه ...

خیلی  خیلی سخته. بی مادری صد برابر بدتر از بی پدریه. 

دقیق نمیدونم . فقط  میدونم هوشیاریش رو ۳ هستش و دکترا نظرشون رو اهدا عضو هست

پس کاش خانوادش زودتر تصمیم بگیرن اعضاش رو اهدا کنن چون اگه دراین حالت بمونه بدنش از بین میره دیگه اهدا هم نمیشه کرد 

خدا رحمتش کنه به خانوادش صبر بده،خیلی خیلی سخته،من هنوز تو شوک ام بخاطر رفتن عموم 

پس کاش خانوادش زودتر تصمیم بگیرن اعضاش رو اهدا کنن چون اگه دراین حالت بمونه بدنش از بین میره دیگه اه ...

خدا عموی شما رو هم رحمت کنه عزیزم. شوهرش میگفت امروز که باهاش حرف زده از چشماش اشک اومده