2733
2734
اخه چجوری بچسبونم لبه مقنعه ام کاغذو؟؟؟؟ بعد  احتنالا ۲۰۰بار باید مقنعه رو بکشم جلو

خودت تجسم کن دیگ اخ بیام عملی نشون بدم 

خب من اون روز میشدم فاطما کوماندو از صورتم بینیم فقط بیرون بود

اوتاکو=»انیمه واچر،مانگا ریدر،کاس پلیر(تا حدودی)،گیمر - کی پاپر=»بلینک،آرمی،اکسوال(و مابقی سولویست ها)
خودت تجسم کن دیگ اخبار بیام عملی نشون بدم  خب من اون روز میشدم فاطما کوماندو از صورتم بینیم فق ...

لامصب😂😂😂😂همکلاسیات شک نمیکردن اونقدر مقنعه رو میدادی جلو؟؟

امروز ۱۶ دی ماهِ سال نود و نه هجری شمسیه، فصل بد خاکستری تموم شده و بهارِ افتابیِ آرزوهایِ بلند پرواز تو راهه❤🌹🍀...من خیلی خوشحال تر از روزا و سال های قبلم چون فهمیدم هیچ چیز و هیچ کس و هیچ موقعیتی بدِ مطلق نیست، زندگی لحظه به لحظش درسه!خدای مهربونم بلند پرواز چشم امیدش به توئه😍من اون پنجره رو رو به منظره دشت های سرسبز باز میکنم💖💪امروز ۱۶دی ماه هزار و چهارصدِ من تو مسیری هستم که باید باشم هنوز اول راهم اما تو راه درستی قدم گذاشتم.روزهای سختی رو پشت سر گذاشتم که میگفتم مگه بدتر از اینم میشه؟ اما من از همشون عبور کردم و رو خودم تمرکز کردم.خدای خوبم من همیشه بودنت و حس کردم ازت ممنونم که کمکم میکنی باتمام وجود سپاس گذارم❤همه چیز بهتر و بهتر میشه و من میرسم به ارزوم.از این عشق و اشتیاق دنیایی میسازم به وسعت قلبم🌱❤من دوباره جوانه زدم...و این شروع سبز شدنه...دوستت دارم بلندپرواز

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چشمای آدم چپ میشه که😆😆😆

با این روش من همین الان چپم  

ولی نمیدونی که تو آناتومی چقدر جوابگو بود

اوتاکو=»انیمه واچر،مانگا ریدر،کاس پلیر(تا حدودی)،گیمر - کی پاپر=»بلینک،آرمی،اکسوال(و مابقی سولویست ها)

تو رو خدا اصلا تقلب نبر... خیلی استرس داره اگر خدای نکرده بگیرن دیگه ابرو برات نمیمونه 

هرچی بلدی بنویس در ۹.۵ بشی بعد برو پیش استاد بهت ۱۰میده

مرسی که لایک نمیکنی دوستم❤️
2728
کاغذو با چسب مایع بچسونم ب اون ورقه بعد بچسبونم دور اب معدنی درسته؟؟

آره اول بچسبون بزار خشک بشه بعد بنویس😅 بعدم که خواستی بچسبونی دورش کل کاغذو چسب نزن همون لبه آخرشو چسب بزنی کافیه که اگه کسی فهمید خواستی بکنی بجوییش بشه😂😂😂😂

از یه متخصص ارتوپد سوال شد چطوری خدا رو شناختی؟گفت: کنار دریا، مرغابی را دیدم که پایش شکسته بود.اومد پایش را داخل گل های رس مالید بعد به پشت خوابید،پایش را سمت نور خورشید گرفت تا خشک شد.اینطوری پای خود را گچ گرفت!فهمیدم خدایی هست که به او آموزش داده...به خودت نگاه کنی خداشناس میشوی...مغرور نشوید!وقتی پرنده ای زنده است مورچه را میخورد،وقتی میمیرد مورچه او را میخورد.شرایط به مرور زمان تغییر میکند،هیچوقت کسی را تحقیر نکنید.شاید امروز قدرتمند باشید اما زمان از شما قدرتمندتر است.یک درخت، هزاران چوب کبریت را میسازد اما وقتی زمانش برسد یک چوب کبریت میتواند هزاران درخت را بسوزاند!پس خوب باشیم و خوبی کنیم...🙏🏻🌸باردار نیستم دوستان😎💜
2738
آره اول بچسبون بزار خشک بشه بعد بنویس😅 بعدم که خواستی بچسبونی دورش کل کاغذو چسب نزن همون لبه آخرشو ...

وااااای😂😂😂😂😂😂😂😂😂

امروز ۱۶ دی ماهِ سال نود و نه هجری شمسیه، فصل بد خاکستری تموم شده و بهارِ افتابیِ آرزوهایِ بلند پرواز تو راهه❤🌹🍀...من خیلی خوشحال تر از روزا و سال های قبلم چون فهمیدم هیچ چیز و هیچ کس و هیچ موقعیتی بدِ مطلق نیست، زندگی لحظه به لحظش درسه!خدای مهربونم بلند پرواز چشم امیدش به توئه😍من اون پنجره رو رو به منظره دشت های سرسبز باز میکنم💖💪امروز ۱۶دی ماه هزار و چهارصدِ من تو مسیری هستم که باید باشم هنوز اول راهم اما تو راه درستی قدم گذاشتم.روزهای سختی رو پشت سر گذاشتم که میگفتم مگه بدتر از اینم میشه؟ اما من از همشون عبور کردم و رو خودم تمرکز کردم.خدای خوبم من همیشه بودنت و حس کردم ازت ممنونم که کمکم میکنی باتمام وجود سپاس گذارم❤همه چیز بهتر و بهتر میشه و من میرسم به ارزوم.از این عشق و اشتیاق دنیایی میسازم به وسعت قلبم🌱❤من دوباره جوانه زدم...و این شروع سبز شدنه...دوستت دارم بلندپرواز
تو دستمال کاغذی بنویس هیشکیم نمیفهمه

افرین ساده و کاربردی 👌👌👌

لامصب😂😂😂😂همکلاسیات شک نمیکردن اونقدر مقنعه رو میدادی جلو؟؟

اونا خودشونم میدادن جلو

پسرامونم مرده بودن از خنده واسه حقو سکوت بهشون میرسوندیم  

اقا من فردا امتحان اسمبلی دارم بگو چیکار کنم ھرچقد میخونم یاد نمیگیرم خیلی سختہ

منم همینطور این کتاب لعنتی تموم نمیشه😧😢😢😢

یادش بخیر من اینقد تقلب میکردم.خودکفا بودم تو تقلب از کسی اطلاعات نمیگرفتم

کلا همه مطالب مهم کتاب با خودکار نوک تیز خیلی کوچیک از کف دست و انگشتام تا دور مچم می نوشتم 

لامصب همشم سوال میومد.خدائیش تقلب یه هنر 

باید بدونی کجای کتاب مهمه تا بنویسی😎

ای بی خبر از حال بیمارم...رفتیُ خود را به که بسپارم؟باور نکردی حرف قلبم را... آرام‌جانم دوستت دارم....دوستت دارم💔 دردت ،به قلبُ روح و جانم زد...عشقت فقط زخم زبانم زد...جاااانم تو بودی ،زندگی بو برد...آخر تو را برد و به جااانم‌زد...تو رفتیُ شد روزگارم سیاااه،منم آنکه ماند ،منتظر چشم به راه،چه ماند از دلم؟ غیر ازاین اشک و آه
وااااای😂😂😂😂😂😂😂😂😂

یکسری دوران مدرسه کف دستم تقلب نوشتم فهمیدن نمیدونی چقدر کف دستمو لیس زدم تا پاک شد😅😅😅 بعدم مراقبه تا رفت مدیرو بیاره پاک شده بود اونام مدرکی نداشتن نتونستن کاریم بکنن😅😅😅

از یه متخصص ارتوپد سوال شد چطوری خدا رو شناختی؟گفت: کنار دریا، مرغابی را دیدم که پایش شکسته بود.اومد پایش را داخل گل های رس مالید بعد به پشت خوابید،پایش را سمت نور خورشید گرفت تا خشک شد.اینطوری پای خود را گچ گرفت!فهمیدم خدایی هست که به او آموزش داده...به خودت نگاه کنی خداشناس میشوی...مغرور نشوید!وقتی پرنده ای زنده است مورچه را میخورد،وقتی میمیرد مورچه او را میخورد.شرایط به مرور زمان تغییر میکند،هیچوقت کسی را تحقیر نکنید.شاید امروز قدرتمند باشید اما زمان از شما قدرتمندتر است.یک درخت، هزاران چوب کبریت را میسازد اما وقتی زمانش برسد یک چوب کبریت میتواند هزاران درخت را بسوزاند!پس خوب باشیم و خوبی کنیم...🙏🏻🌸باردار نیستم دوستان😎💜