2733
2739

دندونم عصب کشی کردم به قدری درد داشت که خودمه جمع میکردم از دندون پزشکی اصلا نمی ترسم ولی این بار واقعا مردم از شدت درد انگار نه انگار که بی حسی زده بود 😥😭😭😭

شاید بیحسی اثر نکرده بود،دکتر چیزی نگفت

👑حسبی الله 👑         ⭐️             🌟                ⭐️                    ⭐️لیلا که شدی میفهمی مجنون تمام قصه ها نامردن⭐️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چه عنوان ترسناکی 

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2738

مال من که هیچی نفهمیدم

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق

من چن سال پیش دوتا دندون جلویی هام بی حس نشد همونجوری کارش و ادامه داد هر حرکتش و تا مغز استخونم حس میکردم بعد از تموم شدنش کلی به حال خودم گریه کردم. ولی الان دیگه با لیزر عصب کشی میکنن اصن درد نداره

2706