2737
2734
عنوان

خانمها راهنمایی میخام

67 بازدید | 5 پست

سلام دوستان کسی میدونه کم شدن خونریزی پریود از علایم یائسگی هست یا نه؟

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
ممکنه ولی از تنبلی تخمدان هم میشه از کیست و تغییرات هورمونی هم میتونه باشه

کیست تخمدان ندارم اما مشکل هورمونی از اول داشتم ولی دو ماهه اینطوری شده

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چندسالته؟معمولا زیادمیشه مامانه من اینجوری شد...گر گرفتگی شدیدهم  داشت/نامرتب شده بود حسابی زیادشد و نامرتب و دیگه نشد...امپول داره اگه بخوای هنوزم بشی

الهی و ربی من لی غیرک
2728
چندسالته؟معمولا زیادمیشه مامانه من اینجوری شد...گر گرفتگی شدیدهم  داشت/نامرتب شده بود حسابی زیا ...

41سالمه قبل دو ماه خیلی زیاد بود

41سالمه قبل دو ماه خیلی زیاد بود

از اون طرف زود پریودشدی حتما..مدت زمانه پریود توی هرکس فرق میکنه دکتر به مامانه من گفته بود گیاه پنج انگشت بگیر توی اینترنت خوندم زنمومم گف گرفتم اما نپرسیدم طرزاستفاده شو از عطاری بپرس...اینجاهم کلینیک هس برو سرچ کن سوالتو متخصص ها جواب میدن

الهی و ربی من لی غیرک