2733
2734
عنوان

دوستان کمک😢😢😢

377 بازدید | 31 پست

یه پ..سری هست من اصلا باهاش چت نداشتم وکلا نمیشناسم تو یه گپ دعوتم داد دوستم منم گفتم خواهرم دعوتم نکن و لفت دادم حالا این بشر گیرداده ازت خوشم اومده عاشقتم عروس مادرمی وفلان نگید بلاکش کنا با سه چهارتا اکانت اومد بلاکش کردم بعد دیدم خیلی چرت و پرت میگه گفتم من شوهر دارم گفت خداازت نگذره دلمو شکوندی خدا سرت بیاره هه فکرکردی شوهرت مهمه حتی شوهرم داشته باشی گیرت میارم وشوهرتو فلان میکنم واینا بنظرتون نفرین این میگیره منو بخدا من اصلا اهل دوستی واین حرفا نیستم از آبروی خانوادم میترسم الانم بلاک میکنم باز بایه اکانت جدید میاد😢😭فقط بگید نفرین این منو میگیره یانه من واقعا به نفرینی که کنن اعتقاد دارم😢😭😭😭😭😭😭عقیده است دیگه مسخره نکنید

تیکرم برای لاغرشدنم تا مهرماه من میتواااانممممممممم به وزن ۶۰ کیلویم برسم میتووووووونم😍😎😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نه باباااااااا..

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  
2738
هنوز نسل این خز و خیلا منقرض نشده عین کنه میچسبن ب ادم

بخدا این اوجشه به دوستم گفتم این چشه میگه ولش کن اهمیت نده ولی هی میاد فش میده منم گوشیم جوریه که رمز نداره میترسم یه وقت کسی ببینه ولی جوابشم ندادم دیگه

تیکرم برای لاغرشدنم تا مهرماه من میتواااانممممممممم به وزن ۶۰ کیلویم برسم میتووووووونم😍😎😘
ن بابا دختر نفرین چیه

خیلی نفرین میکنه همش میگه آهم دامنتو میگیره 😭😢😢

یه چند وقتی نرو تو اون برنامه، بزار بیخیال بشه

عزیزم این مشکل یه ماه هست اولاش اهمیت نمیدادم امشب کلا جووگرفتدش خیلی چرت میگه میگه عاشقت شدم وفتی تو گپ بودی آخه من چیزیم نگفتم سریع لفت دادم نمیدونم بیماره

2706