2737
2739
عنوان

دلم نمیخاد نزدیک شوهرم برم

| مشاهده متن کامل بحث + 647 بازدید | 52 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زیاد غذا میخوری؟

خیلی

نگران فردایت نباش خدایه دیروز وامروزت،خدایه فرداهم هست😊ما اولین بار است بندگی میکنیم او قرن هاست خدایی میکند،بهش اعتماد کن🙏🙏💕خدایه خوبم من بهت ایمان دارم من مطمعنم زندگیمو درست میکنی بهت ایمان دارم 💜انشالله
2728
منم لاغرم از شوهرم فراریم

لاغربهتره

نگران فردایت نباش خدایه دیروز وامروزت،خدایه فرداهم هست😊ما اولین بار است بندگی میکنیم او قرن هاست خدایی میکند،بهش اعتماد کن🙏🙏💕خدایه خوبم من بهت ایمان دارم من مطمعنم زندگیمو درست میکنی بهت ایمان دارم 💜انشالله
2740
خوشبحالت داری برامن صافه اصلا شوهرم با اندام من تحریک نمیشه فقط با فیلم پو رن

😭منم

نه بخدا اصلا اعتماد نفس ندارم جلوش یه تاپ بپوشم استخونم زده بیرون 

خوب غذا زیاد بخور شیرینی جات

متفورمین بخور 

صبحانه قوی بخور اما بدون شیرین کننده مصنوعی 

ناهار زود بخور که بتونی شامم زود, بخوری منظور دیگه بعد ساعت 7 فقط میوه بخور 

پیاده روی خیلی خوبه 

تو اینترنت سرچ کن ببین چه چیزایی باعث میشه ادم حس سیری داشت باشه نیم ساعت قبل ناهار و شام حتما حتما اب بخور با کاهو و هویج 

شکلات قند شیرینی شکر کلا حذف کن خیلی خیلی برای چاقا بده 

خدایا شکرت برای فرشته های که به من دادی