2726
عنوان

دلم نمیخاد نزدیک شوهرم برم

647 بازدید | 52 پست

چاق شدم شکم وپهلوهام زده بیرون خیلی چاقم 83کیلوام قد170وقتی تو رابطه شوهرم نگاه میکنه اندامم دلم میخاد فرار کنم ازش 70کیلو بودم عالی بودم انگیزه بدین ازفردا رژیم بگیرم ضف زیادی دارم اشتهامم زیاده😭

نگران فردایت نباش خدایه دیروز وامروزت،خدایه فرداهم هست😊ما اولین بار است بندگی میکنیم او قرن هاست خدایی میکند،بهش اعتماد کن🙏🙏💕خدایه خوبم من بهت ایمان دارم من مطمعنم زندگیمو درست میکنی بهت ایمان دارم 💜انشالله

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

همون نگاه ها رو به خاطر بیار 🤣

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
شوهرت سيكس پك داره ك ازش خجالت ميكشى؟؟؟

ن ولی اندامش متناسبه

نگران فردایت نباش خدایه دیروز وامروزت،خدایه فرداهم هست😊ما اولین بار است بندگی میکنیم او قرن هاست خدایی میکند،بهش اعتماد کن🙏🙏💕خدایه خوبم من بهت ایمان دارم من مطمعنم زندگیمو درست میکنی بهت ایمان دارم 💜انشالله
وای من انداممم افتضاح شکم پهلودارم ولی ب اسن ندارم

منم

وای عزیزم منم 170،،وزنم هشتادو پنج،،

شوهرهیچ،،،من نگاه خودم میکنم حالم بد میشخ،،،یه عالمه شکم و پهلو و رون های بزرگ.

اح اح لعنت به چاقی

حالا من رژیم میگیرم و وزن هم کم نمیکنم

وای عزیزم منم 170،،وزنم هشتادو پنج،، شوهرهیچ،،،من نگاه خودم میکنم حالم بد میشخ،،،یه عالمه شکم و پهل ...

من رژیم کالری شماری گرفتم رسیدم ب70ولش کردم تو یسال رسیدم ب این وزن ازفردا باید شروع کنم  من اگه مرد بودم دلم نمیخای با یکی مثه خودم رابطه داشته باشم

2706