2737
2739
عنوان

دلیل سردرد مداوم

| مشاهده متن کامل بحث + 19395 بازدید | 43 پست
بابونه_ گل گاو زبان _مریم گلی _گیاه دم اسب_اسطو خودوس(مقدار کمچون زیادیش مسمومیت میاره)_بهار نارنج _ ...

خیلی ممنونم از محبتت دوست عزیز🌹🌹🌹

اما اونی که دلمو شکست رو نمیتونم ببخشم.... خدایا خودت دست به کار شو....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام سردردای شما مشخص شد از چی بود؟؟؟

اره عزیزم بخاطر پرکاری تیرویید بود، خداروشکر خوب شد

اما اونی که دلمو شکست رو نمیتونم ببخشم.... خدایا خودت دست به کار شو....
2728
بابونه_ گل گاو زبان _مریم گلی _گیاه دم اسب_اسطو خودوس(مقدار کمچون زیادیش مسمومیت میاره)_بهار نارنج _ ...

عزیزم مقدار وطرز تهیه این دمنوش،چطوریع؟،منم امتحانش کنم شاید خوب شد ازسردردهای هرروزه هلاکم

ومارا به سخت جانی خوداین گونه امید نبود‌...
2740

با سلام

درد مزمن یا سندرم درد مزمن  نوعی از انواع درد است که با عناوین دیگری از قبیل درد سوزشی کند، درد مبهم، درد ضربان دار و درد تهوع‌آور نیز شناخته می‌شود. این درد می تواند مشکلات جسمی و روانشناختی زیادی برای کسانی که آن را تجربه می کند، ایجاد کند.

چنانچه بارها شنیده اید بخش زیادی از این دردها منشا روانی دارند و شناسایی این عوامل می تواند کمک زیادی به بهبود آن ها نماید.

این پژوهش توسط جمعی از محققان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی انجام می شود و همکاری شما عزیزان می تواند کمک بزرگی در جهت پیش برد کار نماید.

لطفا چنانچه مدتی است که ابا ین نوع درد دست به گریبان هستید، با تکمیل این پرسشنامه ما را یاری کنید.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSecXfoBxCxK-I7E_3T-Gc7khPHWYaF1P2xcXNVEodru7K_tNQ/viewform?usp=sf_link